Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta neredeyse çok fazla sorumluluğunuz olacak ama neyse ki hepsi heyecan verici olacak ve bazı işlerinizi bir an önce bitirmek isteyebilirsiniz. Başlangıç olarak, haftanın ilk yarısında kesin geri dönüş sağlayacak olan işler ile uğraşabilirsiniz. İş ve kariyer hayatında denge kurabilirsiniz.  Bazı uğraşlarınızın hemen sonuç vermesi sizin için önemli olabilir. Eğer bir sınava gireceksiniz daha fazla çalışabilirsiniz ve hırsınızı artıran olaylar olabilir. Bu hafta arkadaşlarınızdan da bir takım tavsiyeler almanız olasıdır.

Koç burcu bu hafta ev, aile ve kişisel güvenlik dikkatinizi çekiyor. Vaktinizi gelecekteki başarı ve güç için yeniden yapılandırırken oldukça uzun bir zamana ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Entellektüel ve zihinsel arayışlar sürebilir, araştırmalar yapılabilir. İç huzuru sağlamak da bu hafta önemli olabilir.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta çok fazla enerji harcaman gerekebilir ya da çok tutkuyla aşık olabilirsiniz. Gündelik ortam veya aktiviteler yine de keyifli olacak. Sosyal hayatta bir hayli aktif olabilirsiniz. Diğerlerine karşı takdir duygularını ifade etmeye devam edin.

Bu hafta Nisan ayından beri beklediğiniz bir teklif alabilirsiniz. Bu bir iş başvurusu da olabilir. Hatta evlilik teklifi bile söz konusu olabilir. Bir takım sürprizler ile karşılaşabilir, artık umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda güzel haberler alabilirsiniz. Benzersiz bir şey yaratmak için bu ekstra kendini ifade eden enerjiyi kullanmaya devam edin. Aydınlanma, önce kariyer veya hedeflerle ilgili olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status