Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta akraba veya arkadaşlarınızın sorunlarını veya sıkıntılarını çözmeleri için yardım etmelisiniz. Bu problemler çeşitli olaylardan, entrikalardan, dedikodulardan veya onlara karşı diğer kötü niyetli eylemlerden kaynaklanabilir. Baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz ve kişisel yaşamdaki sorunlara bağlı olması muhtemeldir. Bu hafta boyunca, aşk hayatınıza dikkat etmelisiniz. Her şeyden öte, diğer insanlardan gelen çeşitli olumsuz etkileri veya müdahaleleri görmezden gelmeniz gerekir. Onların çıkarları veya arzuları sizinkilerin tam tersi olabilir ve sizin için önemli olanı korumanız gerekir.

Bu hafta diğer insanlara ne tür söz verdiğinize veya başkalarına ne tür şeyler söylediğinize dikkat edin. Koç burcu hafta içi aile üyeleri ve sevdiklerinin ruh halini hoş bir sürprizle değiştirmeye çalışacaklar. Bu yedi gün boyunca bir toplantı, buluşma veya sunum ile bağlantılı bir mutlu olay yaşayacaksınız. Koç erkekleri yeni planları düşünmelerini ve inşa etmelerini gerektiren haberler alacaklar. Bu hafta sizin için şans yeni veya eski arkadaşlarla birlikte gelecek. Koç kadınları yeniden bir araya geldikleri kişiyle ilgili bir toplantı ya da hoş bir sürpriz yaşayacaklar.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Tüm hafta boyunca yaşanan gerginlikler Perşembe günü azalmaya başlayacak ve enerjiniz yeniden yükselecek. Ayrıca başarı merdivenlerini tırmanma ve mesleğinizde daha güçlü bir pozisyona ulaşma ihtiyacınızın olduğunu fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, para kazanmak için yoğun arzularınız sebebi ile diğer insanları kontrol etmeye çalışmadığınıza dikkat edin. Herhangi bir acımasızlık, güç mücadelelerine ve çatışmalara yol açacaktır. Size hükmetmeye çalışan ya da egonuza ya da iş yerinize meydan okuyan diğer insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta kavga ve tartışmadan uzak durun, işlerinize konsantre olmaya çalışın.

Bu hafta Pazar günü akrep burcunda meydana gelecek olan dolunay ile birlikte anlayışlı ve kolay, daha dengeli ve duygusal hissedebilirsiniz. Ayrıca ev hayatında da kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Huzur ve genel esenlik hissi, hayatın birçok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacak. Yeni arkadaşlar edinme ve mevcut arkadaşlar, ortaklar ve aile ile ilişkilerin iyileştirilmesi rahat olacak.

Dolunay hazırlık, azim, kararlılık ve nihai başarı olan Satürn gezegeninin faydalarına odaklanır. Ancak, çalışan anneler ve yalnız ebeveynler belirli testler ve zorluklarla karşı karşıyadır. Çocukların yetiştirilmesindeki zorlukların söz konusu olduğu durumlarda, sorumluluğun paylaşılması nihai başarı için şarttır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status