Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta daha fazla enerji, coşku ve yeni başlangıçlar, yeni fırsatlar ve yeni bir odaklanma için elinizde imkanlarınız olabilir. Başladığınız şeylerden dolayı heyecanlı olabilirsiniz ve iyi bir başlangıç yapmak için sahip olduğunuz enerjiden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Pazartesi günü enerjiniz yüksek olacak. Artık bazı konularda yenilikler istiyorsunuz. Bunun için de elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeli, tüm detayları gözden geçirerek bir şeylere başlamalısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızda yeterince istikrarlı ve güvenli olduğunuzdan, kararlarınızdan ve hareketlerinizden emin olduğunuzdan ve temelden merkezileştirildiğinden emin olmak için işleri biraz yavaşlatabilirsiniz. Cuma günü Mars, Yay burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda daha fazla enerjiniz olacak. Hayatınızı yeni ve heyecan verici şekillerde genişletmek, önceden bulunmadığınız yerleri keşfetmek, bazı şeyleri başkasıyla keşfetmek, yeni şeyler öğrenmenize ve büyümenize olanak tanıyan yeni deneyimleriniz olacak. Hafta sonu, yeni fikirler edinebilir ve kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta mesleki toplantı ya da iş anlaşmanızla ilgili başarı ya da gelişiminden zevk almanız için sebepler olacaktır. Hafta içi hem eğitiminiz (bir öğrenci iseniz) hem de kariyeriniz için yararlı olacaktır. Elbette, mücadele etmeden hiçbir şey elde edemezsiniz. Bu nedenle hem iş hem de eğitim hayatında bu hafta biraz çabalamanız, yeni hedefler belirlemeniz gerekebilir.

Bu hafta, bir çocuk veya torunla ilgili haberler veya duygusal olaylar bekleniyor. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, bu hafta tedavi, terapi ve iyileşme için faydalı olacaktır. İkizler, Terazi ya da Kova burçlarıyla karmaşık ilişkileri uyumlu hale getirebileceksiniz. Koç burcu aşk hayatında bu hafta son derece anlayışlı hali ile sevdiğinin gönlünü kazanacak.

Bu yedi gün boyunca hayatınızda görünecek yeni insanlar, size iyi bilgi, öneri veya bilgi getirecektir. Onlardan güzel şeyler öğrenebilirsiniz. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan insanlarla olan temaslarınız gelişecektir. Bir erkeğin kişisel veya ailevi meselelerine ilişkin haberler, durumdan bir çıkış arayışında olan konuşmalar veya toplantılar olabilir. Belgelerle çalışırken dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status