Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta görevlerinizi dikkatlice planlayın. Eviniz ve aileniz için önemli olanlara özellikle dikkat edin. Bu gibi durumlar için iyi bir hafta, bu yüzden mümkün olduğu kadar kendinizi organize edin. Bu, yeni bir eve taşınmak, yeni bir ev satın almak ve mülkle ilgili diğer faaliyetler için iyi bir hafta olacak. Bu olumlu eğilimlere rağmen, bu hafta için büyük beklentilerden kaçının. Bu sizi hayal kırıklığından veya olumsuz durumlardan koruyacaktır. Bu hafta yaşanan çatışmalar diğer insanlardan farklı olumsuz tepkilere neden olabilir. Sizin için baş ağrısına, uykusuzluğa, tansiyon, sinirlilik vb. Bu yedi gün boyunca, beklenmeyen çocuklarla ilgili olaylar meydana gelir: hamilelik, doğum, bir sunumda veya gösteride başarı ve daha fazlası.

Koç burcu bu hafta boyunca, sizi eğitimli veya ilginç insanlarla temasa geçirecek ilginç toplantılarınız olacak. Ortak ilgi alanlarınız, hobileriniz veya sosyal nedenleriniz olan kişilerle iyi bir iletişim kuracaksınız. Kadınlar, bu ayın başından itibaren bitmemiş görevler ve taahhütler nedeniyle büyük olasılıkla daha fazla zorluk yaşayacaklar. Erkekler, insanların akraba çevrelerindeki isteklerini veya isteklerini gözden kaçırmamalı.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, yeni projeler başlatmak için kendine güven ve coşku getiriyor. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve girişimi topun yuvarlanması ve zor görevlerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz. Birini, özellikle de işteki üst düzeyini veya özel hayatında özel birini etkilemek için iyi bir zaman. Kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz.

Perşembe-Pazar günleri evinizden ve ailenizden duygusal destek ve beslenme sağlar. Her zamankinden daha duygusal olarak duyarlı hissedeceksiniz ve rahat, güvenli ve güvende hissetmek için sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Eski hatıralar sizi duygusal hissettirmek için tekrar hatırlanabilir. Halka açık sunumlar veya kişisel tanıtım için ideal olan bilinçaltı, duygusal düzeydeki insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status