Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir çocuk, küçük bir erkek kardeş veya kız kardeşi ve diğerleriyle ilgili geçmiş anlaşmazlık veya hatalarınızı yüzleşeceğiniz bir hafta olabilir. Bu tür düşüncelerin nedeni geçmişte yaşanmış benzer bir durumun tekrarı olabilir. Yeni koşulların ortaya çıkması nedeniyle yeni daha olumlu bir gelişme şansı nedeniyle geri dönüşüne ihtiyaç olabilir.

Koç burcu bu hafta boyunca, bebek müjdesi gelebilir. Bekar birinin evleneceği haberi de alınabilir. Bu hafta geçmişle bugün arasında çok net bir çizgi çizmek önemli olacak. Aksine, size biraz olumsuzluk, duygusal ve zihinsel yük getiren o kısmı sırtınıza dönmeye çalışın. Büyük külfetler azalmaya başlar.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta boyunca sizi durduran veya bir şekilde ilerlemenizi engelleyen şeyleri azalır. Çünkü büyüme için daha uygun bir zamana giriyorsunuz. Bu tür duygulardan kurtulma gücünü bulursanız, çok yakında çeşitli yeni koşullar sorunlarınızı daha kolay çözmenize yardımcı olacaktır.

Aile ilişkinizde hafif bir heyecan olacak ve bu, geçmişinizle, yakın geçmişinizde birkaç gün önce verdiğiniz bir davranış veya kararla büyük ölçüde yeniden ilişkilendirilecek. Bu hafta boyunca, maddi veya mülkle ilgili faaliyetler için uygun bir zamanınız olacak ve bu özellikle kadınlarla ilgili olacaktır. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanların yardımına veya desteğine büyük ölçüde güvenebileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status