Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta ilişkilerde bir takım problemler olabilir. Önünüzde muhtemelen başka bir şehirde yaşayan bir adamla ilişkinizi test etmek için bir hafta var. Böyle bir testin nedeni, yaşam hedeflerinizdeki farklılıklar olabilir. Ya da güven sorunları yaşanabilir. Bu hafta, uzakta olan bir adamla bağlantılı duygusal veya özel bir görüşmeniz olacak. Hafta içi, özellikle romantik bir karşılaşma, aşk deneyimleri ve diğer duygusal durumlarla ilgiliyse seyahat için elverişli olacaktır. Bu hafta sabrınız, kişisel başarısızlıkları nedeniyle başkalarını suçlamaya meyilli birinin davranışları ve yorumları ile kışkırtılacak. Bu tür olayların ruh halinizi bozmasına veya içindeki diğer olumsuz duyguları tetiklemesine izin vermeyin. Birine karşı sizi kışkırtmak isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Bu hafta sizi, yaşamlarında daha iyi bir değişim geçirecek bir çocukla ya da gençlerle ilgili beklenmedik ya da özel olaylarla mutlu edecek.

Koç burcu bu hafta bazı insanları kolayca affedeceğiniz bir hafta olacak. Sizi üzen ve kalbinizi kıran kişileri kolayca affedebilir, hatalarını anladıkları için mutlu olabilirsiniz. Hafta içi bir toplantıya zorunlu olarak katılacaksınız. Hafta boyunca endişeler ve panik anlamsız olacak. Şu anda benzer kaygıları tetikleyecek bazı olaylarda yeni bir gelişme olacak.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya heyecan ve değişim ancak üzücü ve gerginlik potansiyeli getiriyor. Yaşamın normal temposu artar ve her zaman yetişmek zorunda olduğunuzun huzursuz edici bir duygusu olabilir. Zor açıklamalar yapmadan önce iki kez düşünün ve iki kez kontrol edin ve seyahat planları yapın. Bununla birlikte, olayları farklı bir perspektiften görme yeteneğinin artması, orijinal fikirlere ve yaratıcı atılımlara yol açabilir.

Perşembe-Pazar günleri enerji, inisiyatif ve cesaret gerektiren bir şeye başlamak için idealdir. Bir şeye nasıl ve ne zaman başlayacağınız konusunda içgüdünüz olduğu gibi fiziksel güç de artar. Büyük başarı için kendine güveniyorsun. Kariyerden ilişkilere kadar hayatın herhangi bir alanında olabilir, ancak özellikle fiziksel nitelikteki herhangi bir şey olabilir. Ekstra karizma ve çekicilik, hayatı sevmeniz için iyi bir aldatmacadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status