Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta 2018 için istediğiniz bazı şeylere erişecek, bazı işlerinizi, yazdan önce tamamlayacaksınız. Bazı hedeflerinize de erkenden ulaşabilirsiniz. Gelecek planlarınızı düşünecek bir zamanınız olacak. Bu hafta paranızı fazla harcamak istemeyeceksiniz. Daha çok birikim yapmak isteyebilirsiniz. Para biriktirmeye de karar verebilirsiniz. Bu haftaki görüşmeler, bu yaz ve gelecek yıl planlarınız hakkında olacak ve bu yılın sonunda başarı elde etmeniz kaçınılmaz olacak.

Koç burcu bu hafta özellikle de bu ayın başından bu yana hedefleriniz için yeterli duygu ve pratiklik gösterdiyseniz, finansal olarak istikrarlı olacaksınız. Kazancınızda beklenen artış olabilir. Birçok koç burcu para veya mali bir belge ile ilgili güzel haberler alacaklar. Mal mülk alım satımı ile ilgili de işleriniz yolunda ilerleyebilir.

Bu haftaki tüm planlarınız gerçekleşmeyecek, çünkü bazıları henüz kendini hazır hissetmeyebilir. Ya da doğru zamanın başka zaman olduğunu düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle görüşmelerinizde daha dürüstlük gerektiriyor. Onunla birlikte sorunlarınızı yüz yüze çözmeniz gerekebilir. Güven duymadığınıza dair hareketlerden kaçının. Çünkü ondan şüphe duyduğunuz şeylerin tam tersi olacaktır. Tabii ki, aşk hayatında bu hafta da sakinliğinizi korursanız, sevdiğinizle aranızdaki sorunları çabuk atlatabilirsiniz.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta hayatınızdaki önemli şeyler hakkında daha fazla netlik kazanabilecek. Mesela aşk, kariyer, sağlık ile ilgili daha net gelişmeler olabilir ve içiniz rahat edebilir. Beklenen güzel haberler gelebilir. Tüm bunlar kendiliğinden gerçekleşecek, özellikle de ruhsal gelişiminiz, arzularımız ne olursa olsun hayatımızdaki önemli olayların sizi ne kadar geliştirdiğiniz fark edeceksiniz.

Bu hafta bir öneri alabilirsiniz. Birinden gelecek öğütler işinize yarayabilir veya arkadaşınızla buluşarak şaşıracaksınız, bu güçlü duyguları beraberinde getirecek. Dostlarınız size verecekleri tavsiyeler ile bazı şeyleri daha net görmenizi sağlayabilirler.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Mayıs 2018

Bu hafta yakınınızdan gelecek bir haber sizi şaşırtacak. Tanıdığınız bir kişinin hayatındaki olaylar, bunu kabul etmeye açık olanlar için önemli bir ders olacaktır. Bu üzücü bir haber olsa da ders çıkarabilirsiniz. Hafta sonu ailenize zaman ayırmanız ve ev işleri ile uğraşmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status