Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda pazartesi ve salı günlerinde büyük fikirlerle haftaya başlayabilir ve ilerlemek ve araştırma yaparak bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Koç burçları kendilerini iyi hissedecekleri planlarına odaklanabilirler. Salı günü, yay burcuna geçiş ile birlikte önümüzdeki haftalarda hayatınıza dair yeni yollar keşfederken, yeni yerler keşfetmek, yeni deneyimler yaşamak, parlak hayallere odaklanmak, büyük fikirler aramak ve elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta aklınızı başınıza alacak, bir şeylerin farkına varabileceksiniz. Hafta ortası, hedeflerinize ve hırslarınıza odaklanabilir ve bir konuda adımınızı atmak ya da bir şeyle başarıya ulaşmak için çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde alışılmamış olan şeylere açık olabilirsiniz ve konfor bölgesinin dışında adım atmaya ve daha bağımsız olmaya daha istekli olabilirsiniz. Haftanın bitiminde kendinize vakit ayırıp, fazlasıyla dinlenmeye, yorgunluğunuzu atmaya veya kendi planlarınızı gerçeğe dönüştürmeye çalışmayı isteyebilirsiniz.

Koç burcunun bu hafta kendini en şanslı hissedeceği gün pazartesi olacak. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 9’uncu evine geçiş yapıyor. Burada Merkür’e katılıyor. Bu da çevrenizdeki dünyayı keşfetmek, yeni şeyler denemek ve kendi kendinizi geliştirmek için faaliyetlere odaklanmak için ilham alacağınız bir dönemin başlangıcını işaret eder. Kişisel gelişiminiz bu hafta önem kazanıyor. Bazı konularda uzmanlık kazanmak veya tecrübe edinmek isteyebilirsiniz. Güneş 8’inci evinizdeki Venüs’de ve bu nedenle romantizm ve finansal konularda yüzeysel şeylerin ötesine bakmanın önemini vurgulamaya devam ediyor. Güneş 7’nci evinizdeki Mars’da olduğunda, sevdiklerinizle olan etkileşim dinamiklerinizde adil olmalı ve evde gereksiz tartışmaları önlemelisiniz.

20 – 26 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta seyahat, çalışma planları, alması gereken dersler veya fikirleri yazma ve iletişim kurmak, bazı konular hakkında düşünmek için bolca zamana sahip olacak. Ayrıca ortak kaynaklar, yatırımlar ve maddi imkanlar edinmek, para kazanmak için iyi bir dönemdesiniz. 22 Kasım tarihine kadar  enerjiniz yüksel olabilir ve çekiciliğiniz ön plana çıkabilir. Kariyer alanında doğru hamleler yapabilirsiniz. Maaşınızda artış olabilir ya da kazancınız artabilir.

22 Kasım günü, Güneş Akrep’den taşınır ve 9.güneş evinin bilimsel Yay burcuna geçer. Takip eden haftalarda seyahat, uzmanlık gerektiren çalışmalar, siyaset, adalet sistemi, öğretim, yazma, yayınlama, aklınızı bilgili konularda çalıştırma ve dış ticaret de dahil olmak konulara odaklanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yurtdışından insanlarla etkileşim kurabilirsiniz.

Haftanın sonuna baktığımızda, biraz daha insan içine karışmak isteyeceksiniz. Sosyal bir etkinliğe katılabilir, bir organizasyona davet edilebilir ya da dostlarınızla aktivite planı yapabilirsiniz. 25 Kasım tarihinden Aralık’a kadar, zihinsel gücünüzü ortaya koyan yeni yenilikçi fikirlere bakacaksınız. Bilimle ilgilenmek ilginizi çekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status