Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta beklentileriniz karşılanacak ve verilen sözler tutulacak. Birinden beklediğiniz bir haber varsa bu hafta size ulaşabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. İş başvurusu ya da başka başvuru yaparak sonuç bekleyen kişiler için de keyifli bir hafta olabilir. Hafta içi sevdiklerinizle veya önemli insanlarla daha güzel zaman geçirebilirsiniz, bir araya gelmeniz hepiniz için hayırlı olacaktır. Üzerinizden büyük bir yük kalkmasının verdiği hafiflik de olabilir. Büyük bir dertten bu hafta arınabilir, sorumluluklarınızda azalma yaşayabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta bazı hazırlık çalışmalarını zamanında tamamladıysanız, bu hafta işinizde veya ev ödevlerinde başarıya güvenebilirsiniz. Zamanlama iyi olması sebebi ile bazı fırsatları tam zamanında yakalayabilirsiniz. Aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama her iki tarafta da duygulara meydan okunacak. Eşinizin sadece eğlenceli veya keyifli anlar oluşturmasını beklemeyin. Ona bazı jestler yapabilir, ona bu sefer siz sürpriz yapmayı deneyebilirsiniz. Bu sefer ilgi beklemek yerine göstermek daha iyi olabilir.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta yeni insanlar ile tanışmak sizin için iyi olacak, ancak başlangıçtan itibaren ciddi beklentilerle yükümlü değil. Bunlar kısa süreli dostluk ya da flört de olabilir. Bu haftaki anlaşmazlıklar sizi kasıtlı olarak kışkırtmak veya rahatsızlık, kayıp, depresyona neden olabilir. Bu tür provokasyonları göz ardı edip etmeyeceğiniz veya benzer bir durumdan kurtulmak için diplomatik bir yol bulacağınız size kalmış. Sizi kışkırtmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun.

Bu hafta aile içi görev ve işleriniz daha fazla olacak ve ertelenmemelidir. Ev içerisinde de ilgilenmeniz gereken işler olabilir. Aileden bir ile aranızda dargınlık da olabilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Temmuz 2018

Genel olarak, bu hafta unutulmaz olaylar ve güçlü duygusal deneyimler ile çok ilginç olabilir. Yeni bir fikir veya şans başlatmak için hazır olun. Yeni plan ve projelere de açık bir hafta olabilir. Hafta boyunca en az bir toplantıya veya güzel bir davete katılacaksınız. Hafta sonu da kalabalık bir kutlama olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status