Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için daha hazır olabilirsiniz. Haftanın başından itibaren planlı ve projeli, konsantre bir şekilde işlerinizi yürütebilirsiniz. Daha çok enerjiye, heyecana ve olumlu bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Hafta ortası, kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Son zamanlarda karışık olan yaşam alanlarında huzur yeniden gelecek ve karmaşa son bulacak. Ayrıca bazı konularda istikrarlı olmak için çalışabilirsiniz. Dış görünüşünüze bu hafta daha çok önem verebilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta gerginlikten uzak durmalı ve daha anlayış göstermelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, fikirleriniz üzerine daha çok yoğunlaşabilirsiniz. Bilgi toplayabilir, bilgi alabilir veya tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekstra zihinsel enerjinizi kullanarak, aklınızdaki şeyleri daha özgürce paylaşarak, daha ilgi çekici olabilirsiniz. Mars, Pazar günü Venüs’ü sertçe etkiliyor olacak. Hafta içi iş ve eğitim hayatında daha hoşgörülü, rahat olacaksınız. Ancak hayatınızdaki biri ile zorluk çekebilirsiniz. Hafta sonu daha duygusal konfor ve desteğe ihtiyacınız olacak. Yaşamınızdaki bir şeyin temelini oluşturmaya ve sağlamlaştırmaya karar verebilirsiniz. Belirsizlikleri ortadan kaldırmak önceliğiniz olacak.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta birçoğunuz ilişkilerde duygusal olabilirsiniz. Duygularınız karşı tarafa karşı daha yoğun olabilir. Aşk hayatında önemli olaylar yaşanacak. Aşk hayatınızda evlilik gibi bazı planlar yapabilir, önemli kararlar veya her türlü değişiklik için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Evli olanlar da ilişkilerinde sevgi bağlarını güçlendirebilirler.

Hafta boyunca beklenmedik bir masraf söz konusu olabilir. Ev eşyalarının onarımı veya bakımı, kişisel eşyalar ve daha fazlası için masraf ortaya çıkabilir. Mal veya mülkün satışı için olumsuz bir hafta olacak. Yarım kalan bir plan ya da projenize yeniden devam edebilirsiniz. Bazı insanlar da sana bu konuda destek verebilirler.

Bununla birlikte, genel olarak, bu hafta para veya finansal işlemleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Hafta boyunca anlaşmaları desteklemesi muhtemel, ancak hata veya dolandırıcılık olasılığı büyük olacaktır. Artık ailenizdeki sorunlarınız için kendi tarafınızdan gelen baskıyla değil doğal olarak olacak bir çözüm bulacaksınız. Uzakta yaşayan birine özleminiz artabilir ve duygusal yönden bu hafta daha hassas olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status