Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni bir şey üzerinde odaklanmak için enerjiniz yüksek olacak. Sorun şu ki, Merkür Perşembe günü başlayıp gerilemesi Nisan ayı ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu genelde yeni bir şey başlatmak için iyi zaman değildir. Yeni bir şeylere başlamak yerine mevcut işlerle uğraşmak daha iyidir. Bunun yerine, bazı şeylere ikinci bir şans verin ve istediğiniz bir şeye odaklanmaya çalışın. Daha önce denediğiniz bir şeyde tekrar şansınızı deneyebilirsiniz. Mesela başarısız olduğunuz bir sınava tekrar girmeyi düşünebilirsiniz. Bu hafta ekstra duygusal enerjiye hazır olun. Güneş Salı günü burcunuza girecek ve Mars, Cumartesi günü sert bir şekilde Güneş’e vuruyor. Duygularınızı kontrol etmek zor olabilir, özellikle öfke kontrolü önemlidir. Enerjinizi olumlu bir şekilde odaklamaya çalışın.

Haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatında daha duygusal olabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan beklentileriniz artabilir ve aranızda sorunlar çıkabilir. Hafta ortası, rahatlamak için biraz zaman ayırın ve kısa vadeli planlar üzerinde çalışın. Hafta sonu boyunca, sevdiklerinizden rahatlık ve destek isteyebilirsiniz. Onların size destek vermesi gereken bir konuda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Bunun için de hafta sonunu aile ve sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en güzel günü Salı olacak. Bu hafta kişisel olarak tanımadığınız kişiler aracılığıyla ilginç veya yararlı bilgiler alabilirsiniz. Şimdi, çeşitli dedikodular ve yorumlar yoluyla bile, sizin için önemli olan şeyleri öğrenebileceksiniz. Bir arkadaşlık davetiniz olacak ya da birileri sizinle ilgilenecek, bu da garip görünecek. Belki sizden hoşlanan biri ilgi gösterebilir ve teklifte bulunabilir.

Bu hafta, yapacağınız toplantıların çoğu önemli insanlarla olacak. Sizden bazı faydalar elde edecek bireylerle iletişim kuracaksınız ya da sizin yararınıza olacak şekilde sizi yönlendireceklerdir. Görüşmeler olumlu bir şekilde sonuçlanabilir.

Bu hafta evinizdeki çatışmalar oldukça duygusal veya üzücü olabilir. Hakaret ve suçlamalarda bulunmadan sorunları çözmek için mantıklı bir yol bulmak iyi olur. Stres ve gerginlikten uzak durarak, tartışmaları önlemeye gayret etmelisiniz. Yoksa dargınlıklar olabilir. Alınganlık yapmamaya gayret edin.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta, çeşitli nedenlerle yakın veya uzak bir gezi yapabilirsiniz. Aileden birinin bebek sahibi olacağı müjdesi de alınabilir. 35 yaş üstü koç erkekleri için faydalı ve üretken bir hafta olacak. Özellikle yaşadığınız yer dışında bir mal mülk için görüşmeler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status