Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta parasal anlamda anlaşmazlıklar olabilir. Özellikle maddi ya da mülk konularında endişe ve gerginlik yaratmamak gerekir. Mal mülk konularında daha sakin ve soğuk kanlı olmanız sizin için yararlı olacaktır. Bu hafta bazılarınız beklenmeyen bir alışverişin veya hediyenin tadını çıkarabilir. Birinden sürpriz hediye gelebilir. Bu hafta genel şans, maddi işlerinizle ilgili olacak. Bu hafta evinizde bir toplantı yapmayı veya arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın evinde toplanmayı düşüneceksiniz. Bir davet de alınabilir. Ön hazırlık için muhtemelen bir sebebiniz olacaktır. Hafta boyunca önemli bir aile veya iş sorununu çözmek için ev ziyaretleriniz olacaktır.

Koç burcu bu hafta sevdiğin biri hakkında hoş olmayan haberler yaşayacaksın. Tabii ki, bu sizin çalıştığınız ortamdan bir kişi olabilir ya da sosyal çevreden bir kişi olabilir. Hafta boyunca Yay, Aslan ya da Koç burcu olan kişiler ile karmaşık ilişkileri çözebileceksiniz. Hafta içi mahkeme veya miras davalarının gelişmesi için faydalı olacaktır. Bu yedi gün boyunca, bir çoğu insandan ya da akrabalarınızdan büyük olasılıkla bir adamın yardımıyla para ya da mali bir belgenin tadını çıkarabileceksiniz.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, özellikle Çarşamba günü gergin, öfkeli ve endişeli hissedebilirsiniz. Sezgileriniz değiştikçe ya da bazı huzursuzluklar hissettiğinizde birinden gelen yardımla rahatlayabilirsiniz. Enerji birikmesi heyecan verici ama aynı zamanda biraz korkutucu hissedebilirsiniz. Son zamanlarda kısıtlanmış veya sıkılmış hissediyorsanız, muhtemelen daha fazla özgürlük ve yaratıcı kendini ifade etme arayışında olacaksınız. Ama isyan etmek yerine sabırlı olmaya çalışın.

Cumartesi ve Pazar, duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için iyi bir zamandır. Daha popülerlik arttıkça bu, flört için harika bir hafta sonu yapar. Yakın ilişki açıklığınızdan ve dürüstlüğünüzden yararlanacaktır. Yeni ilişkiler, aynı gerçek niteliklere dayanacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve iş ortaklıklar sağlayabilir. İş hayatında kariyerinize yardımcı olabilecek bir desteğin keyfine varacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status