Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta dostlarınız ile bir araya gelerek onlarla daha fazla zaman geçirebiliri davetlere katılabilirsiniz. Alacağınız davetler sizi memnun edecek. Başka bir yere seyahat etmeniz de gerekebilir. Çarşamba günü meydana gelen yeni ay ile birlikte dört hafta boyunca arkadaşlarınız ve ailenizle ilişkilerinizde sorunlar ortadan kalkar. Bu yeni ay size birlikte ahenkli ilişkiler sunuyor. Daha az dikkat ve endişe ile dengeli duyguları beraberinde getirir. Bu yeni ay, siz ve sevdikleriniz için iyi bir servet, kalıcı mutluluk ve koruma sağlar.

Koç burcu bu hafta güç, enerji, endüstri, organizasyon yetenekleri, keskin bir zihin ve iyi bir hafıza verir. Aynı zamanda etkili arkadaşlar, değerli hediyeler ve saygın insanların sevgisini getirir. Bu yeni bir proje başlatmak için özellikle iyi bir yeni ay olacak. İş hayatında yeni plan ve projeleriniz ilgi görebilir, başarı uzak değildir.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta biriken iş yükü yüzünden oldukça yoğun olabilir. Yarım kalan tüm işlerinizi bbu hafta tamamlamanız gerekecek. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insandan sürpriz alabilirsiniz. Size müjdeli haberler de getirebilir. Bekar olanlar çalışma ortamından biri ile flört edebilirler, bir süredir hoşlandığınız birinden duygularınıza karşılık görebilirsiniz.

Perşembe gününden Cumartesi gününe kadar zor zihinsel çalışmalar yapmanız gerekebilir. Muhtemelen kendi başınıza daha iyi bir şekilde görevlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek, olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle zor olabilir. Evraklarınızı okurken veya toplarken detaylara dikkat edin. Önemli görüşmelerden kaçınmak ve sözleşmeler, iş veya hukuki meselelerle ilgiliyse güvenilir ve profesyonel tavsiyelerde bulunmak akıllıca olacaktır.

Bu hafta ister kişisel, ister profesyonel olsun, şu an sahip olduğunuz tartışmalar muhtemelen ciddi olacaktır. Yapacağınız görüşmelerde siz de fikirlerinizde inatçı olabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz birine yardım etmeniz gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status