Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta uzun vadeli hedefleriniz ve planlarınız hakkında daha fazla düşünerek haftaya başlayabilirsiniz. Daha pratik ve disiplinli olmaya çalışabilirsiniz. Pazartesi günü, Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Bu da büyük bir fikri tekrar gözden geçirmek, eski ilerleme planları veya daha önce bulunduğunuz bir yere seyahat etmek hakkında düşünmek için tetikleyebilir. Salı günü, Satürn kariyer ve yaşam alanına geçiyor ve Perşembe günü Güneş geçişi tamamlıyor. Önümüzdeki haftalarda ve yılda daha iddialı hissedebilir, hayatta nereye gittiğiniz üzerinde durabilir, temkinli devam etmeye çalışabilir, yönünüz üzerinde çalışmak, daha sorumlu olmak ve daha disiplinli olmak konusunda kararlılığınız artabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, gelecek hakkında daha fazla düşünebilir veya arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Cuma günü Merkür Yay burcunda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç haftadır, istediğiniz alana ve özgürlüğe sahip olmakla mücadele ettiniz. Ancak Merkür retrosu sona erdikten sonra tekrar konforlu ve özgür hissetmeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu, kendiniz için zaman ayırıp, düşünebilirsiniz ve biraz dinlenebilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta sevdiklerinizle farklı iletişim kanalları aracılığı ile görüşebilir ya da haber yollayabilirsiniz. Konuklar tatil günlerinde evinize gelebilir. Sevdiğiniz bir insanı ziyaret etmek için seyahat edebilirsiniz. Bir çocuk ya da genç bir adamdan güzel haber gelecek ya da sürprizlerle karşılaşacaksınız. Beklenmedik bir hediye veya para ile şaşırabilirsiniz.

Koç burcu aşk hayatında bu hafta eşinize veya partnerinize daha fazla zaman ayırmak, ilişkinizde huzur bulmak ve duygusal yönden de huzurlu hissetmek beklentileriniz olacak. Aranızdaki sorunları aşmak için ekstra çaba harcayabilirsiniz. Bekarsanız, flört etseniz de birini hayatınıza almak konusunda çekimser olabilirsiniz.

Bu hafta bir kadının aracılığıyla iyi haberler veya para alabilirsiniz. Ailenizi veya ev sorunlarınızı çözmeye, hatta bazı zorlu tavizler vermeye istekli olacaksınız. Maddi yönden bu hafta kafanız rahat olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status