Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta anlaşmazlıklar ve muhalefet sebebi ile daha fazla gerginlik veya vesvese olacak  Ana “çatışmalar” evinizde, aile meselelerinde olacak veya komşularla ilgili olacak. Beklenmedik bir komu gündeme gelebilir veya ev ya da mülkiyet sorunları için karmaşık problemler ortaya çıkar.. bu hafta kesinlikle sadece karmaşık ve karamsar  günler yaşanacak demek değildir. Bu yedi gün boyunca, ya geleceğiniz üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak ya da hayatınızdaki önemli bir etkinliğin başarılı bir sonu olacak bir sevinç (büyük ihtimalle şahsen) olacak.

Koç burcu bu hafta genel olarak sürprizler, hafta içi  kişisel ve profesyonel planlarınız üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır. Bu hafta yeni tanıdıklar esas olarak başka bir şehirde yaşayan insanlarla olacak. Bu nedenle iletişiminiz esas olarak telefon, e-posta gibi araçlar ile olacak. Bekar olanlar da uzak mesafe ilişkiye başlayabilir.

Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kişi ile ilgili haberler sizi şaşırtacak. Hafta boyunca, Aslan, Koç veya Yay burcunun altında doğan insanlarla çatışmaları ve gereksiz tartışmaları önleyin. Eğitim hayatında yer alanlarınız başarılı bir hafta geçireceklerdir. Karmaşık bir sorunu çözebilir, bir anlaşmaya varabilir veya pazarlık fiyata bir şey satabileceksiniz.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye daha dengeli bir duygusal ruh hali içinde ve ev yaşantısının faydalarından yararlanmalısınız. Bir huzur ve genel esenlik hissi, hayatın pek çok alanının sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacaktır. Bu yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlarınız, ortaklarınız ve ailenizle ilişkileri geliştirmek için iyi bir zamandır. Belirli bir kadın, yaşamınızda tavsiye almak ve kendi psikolojinizi anlamanıza yardımcı olmak için önemli bir etken olabilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Eylül 2018

Cuma gününden pazartesiye hızlı düşünme ve kendine güvenen kendini ifade etme konusunda başarılı olacaksın. Zeki müzakere becerileri, diğer insanların taviz verme eğiliminde olacağı anlamına gelir. Hızlı düşünme ve kararlılığınız nedeniyle güvenle plan yapabilirsiniz. Daha maceracı olmak ve risk almak pozitif sonuçlara yol açar. İyilik istediğinde olumlu tepkiler alabilirsiniz. Bu, aksi takdirde kendinize saklayabileceğiniz düşüncelerin paylaşılması için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status