Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta her şeyden önce, sağlık durumunuza dikkat edin. Viral enfeksiyonların ortaya çıkmasına dikkat edin ve soğuk algınlığına dikkat edin.Muhtemelen kronik hastalık ya da kasıtsız olaylar ile ilgili problemler olacaktır. Hafta boyunca, dönem içinde yerine getirilmesi gereken bir erkek yada genç bir erkekle ilginç ya da önemli bir ilişkiye sahip olacaksınız. Bu seyahat için iyi bir hafta olacak. Aşk işlerinde aşırı güven veya kaprislerin ortaya çıkmasından kaçının. Tatilden hemen önce, romantik ilişkinizde hatalar yaptıysanız, bir olay veya bilgi sizi tatsız bir şekilde şaşırtabilir. Bu yedi gün boyunca, gecikmiş haberler ya da sizi üzen ya da hayal kırıklığına uğratan bir mesaj alacaksınız. Farklı gecikmeler ya da mektup kaybı ya da sevkiyat mümkündür.

Koç burcu bu hafta çalışmanızda, bir çeşit ürün, mal ve malzeme varlığında çalışmanız halinde gerilim oluşabilir. Hafta boyunca, Koç kadınları acil durumları çözmek zorunda kalacaklar. Bazı durumlarda, günlük yaşamlarında gerginlik yaratacak akrabalarla ilgili olacaktır. Koç erkekleri ertelenmiş toplantılar,ziyaretler veya toplantılar yapabilecekler. Kişisel bağlantılarınız ve sizinle paylaşılan sırların korunması konusunda dikkatli olun.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya hoş sürprizler ve uyarıcı karşılaşmalar getirir. Bu yeni ve heyecan verici bir şeyden emek için iyi bir zaman ve bunu yapabilmek için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan özbilinç, içgörülerden veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerden kaynaklanabilir. Yaratıcılık uyarılır ve kişiliğinizin daha ışıltılı veya sapık tarafını ifade etmenin rahatlığını hissetmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2019 Yorumu

Perşembe’den Pazar gününe kadar bu, olumlu düşünceleri beraberinde getiriyor ve bu da bunu planlamanız için Koç haftalık burçlarına iyi bir son getiriyor. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık kendini ifade etme,sosyalleşmeyi zengin ve tatmin edici kılar. Diğerleri sizi daha ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status