Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta iş hayatında daha yenilikçi bir bakış açısına sahip olacak. Hak ettiğiniz bir şey size ulaşabilir. Uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Eğitim hayatına dair ise bu hafta mutlu haberler gelebilir. Sınava girecek olan kişiler sınavlarında başarı sağlayabilirler. Ya da iş başvurusu sonucu bekleyen koç burçları için de keyifli bir hafta olabilir. Gelen haberler ve çıkan fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde bu hafta şans sizden yana olacaktır. Evlenmek isteyen kişiler de bu hafta ilişkilerinde önemli bir gelişme yaşayabilirler.

Koç burcu bu hafta aile hayatında biraz sabırlı olması gerekiyor. Parasal sorunlar yüzünden ev içerisinde gerginlik olması olasıdır. Bir borcun ödenmemesi ya da beklenen bir paranın zamanında gelmemesi sebebi ile zor anlar olabilir. Ancak maddi endişeleriniz kısa sürede çözüme erişecektir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazardan çarşambaya kadar geleceğini düşünmek ve planlamak için iyi bir zaman olacak. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerilerine sahil olabileceksiniz. Tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlayacak şeyler olabilir. İyi iletişim becerileri ve açık şekilde kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zengin kılacak. Yeni arkadaşlar edinmek kolay olacak çünkü diğerleri sizi daha kolay anlaşılır bulabilir. Ayrıca iletişim ve iş anlaşmalarınızda diplomasiye ve inceliğe de güvenebilirsiniz. Başkaları ile güzel iletişim kurmanız rahat olacak.

Perşembeden pazara kadar ilişki kurmak ve uzun vadeli yatırımlar yapmak için ideal zamanlar olacak. Tüm ilişkiler, mantıklı yaklaşımınız ve kararlı duygularınızdan yararlanabilir. Aşk hayatında daha mutlu bir hafta geçirebilirsiniz. Yeni bir aşk şu anda farklı bir yaş grubundan biriyle birlikte olabilir ve muhtemelen uzun süreli, ruh eşi birliği olacaktır.

Mevcut ilişkiler daha yakın bağ ve istikrarın keyfine varacaklar. Bir ilişki son zamanlarda stresliyse, bu sorun üzerinde çalışmak ve bir çözüm bulmak için iyi bir fırsattır. İlişkinizi kurtarmak önceliğiniz olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status