Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta aileniz ile birlikte güzel iletişim halinde olacaksınız ve ailenize daha fazla zaman ayırmanız olasıdır. Onların sizden beklediği ilgiyi göstermek için ihtiyacınız olan zamana sahip olabilirsiniz. Özellikle bir çocukla, gelecekteki annelikle, babalık ve diğer benzer konularla ilgili yararlı veya önemli konuşmalar yapacaksınız. Evli olanlar bu hafta eşleri ile birlikte çocuk sahibi olmak düşüncesi içerisinde olabilirler. Çocuğu olanlar da onun eğitimi gibi konularda konuşabilirler. Artık ailenizde bir çocuk veya genç için önemli masrafları planlayabilirsiniz.

Bu hafta, önemli bir başarı elde etme isteğiniz yüzünden aceleci davranmamaya gayret edin. Yoksa sizi bir hile kullanmaya teşvik edebilir veya insanları veya etkinlikleri manipüle etmeye çalışabilirsiniz. Kısa yoldan başarı sağlamaya çalışırken zararlı çıkmanız da olasıdır. Eğer hileli yoldan başarı için çabalarsanız, başarılı olsanız bile uzun sürmeyecektir. Bu yüzden pişmanlık yaşanabilir. Hafta sonu sevdiklerinizle birlikte bir davete gidebilir ya da onları evinize davet edebilirsiniz. Belki aile içinde de söz ve nişan gibi vesilelerle herkes bir araya gelebilir.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, evde veya iş yerinde yaşanan olaylar nedeniyle çok fazla stres yaşayan biriyle bir görüşme veya toplantı yapacaksınız. Bu üzücü durum gelecekteki belirsiz bir gelişme ile gerçekten ciddidir. Bazı belirsizlikler canınızı sıkabilir. Özellikle ortak planlarınız olan biri ile bu gibi tatsızlıklar yaşanabilir.

Bu hafta koç burçlarının birçoğu çeşitli sebeplerden dolayı planlanmamış bir yolculuğa çıkacak. Aile ziyareti, eğlence, iş seyahati gibi sebepler ile yolculuk yapmanız gerekebilir. Sizinle aynı kasaba, köy ya da şehirde yaşayan arkadaşlarınız ile beklenmedik olaylar yaşayacaksınız.

Bu hafta, doğru olmayan, kötü bir şaka canınızı sıkabilir. Biri sizi kandırabilir ve duygularınız ile oynayabilir. Bir şeylere bir an önce kavuşmak için biraz aceleci olabilirsiniz. İyi bir finansal gelirden ve nakit paranızın olumlu gelişmesinden faydalanabilirsiniz. Kazancınızdaki artış sizi mutlu edebilir. Koç burcu maaş, kredi veya mal mülk alım satımlarında da bu hafta şanslı olacak.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Nisan Yorumu

Koç kadınları ev işleri, acil ev onarımları, iç mekan veya ev aletlerinde yapılan iyileştirmeler ve daha fazla ev işleri ile ilgilenebilirler. Evinize yeni bir eşya almanız da gerekebilir. Yaklaşan bir aile toplantısını tartışmak veya organize etmek mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status