Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta özellikle Salı günü, kariyer ve yaşam yolundaki yeni ay ile hafta başlıyorsunuz. Yeni hedeflerinize ve hırs yaptığınız konulara odaklanmaya başlayabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir ve bunları gerçekleştirmek için uzun vadeli planlarınızda çalışabilirsiniz. Bu hafta tembellik ettiğini konularda da enerjiniz yüksek olacak ve hafta başından itibaren yarım kalan işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Venüs’ün Çarşamba günü Kova’ya geçmesi ile birlikte geleceğiniz hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Gelecek haftalarda, geleceğe odaklanmak, sosyal çevrenizi genişletmek, değişiklikler yapmak ve farklı ve yeni bir şey denemek için rahatlık bölgesinin dışında girişim yapmak konusunda daha rahat hissedeceksiniz. Kendinize güveniniz artıyor. Hafta sonu boyunca, kendinize biraz vakit ayırabilir ve yaşam sorumluluklarından uzaklaşabilir, fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilir ya da son zamanlarda kendinizi zorlamaktan kurtarmak için daha fazla kafa dinlemeye zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olabilirsiniz ve aranızdaki buzlar eriyebilir.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günü Salı olacak. Bu hafta gerçekçi olmalısınız. Sözünüze veya doğrulanmamış bilgilerinize dayanarak plan yapmaktan kaçının. Sadece yakın arkadaşların olsa bile insanların söylediklerine güvenmeyin.

Geçmişte ya da bu hafta yaşanacak bir kayıp, yaşamınızdaki birçok önemli konuda bir bütün olarak size tecrübe ve örnek olabilir. Sigorta, mal mülk, yatırım, alım satım ve benzeri konularda başkaları ile görüşebilir ve ciddi toplantılar yapabilirsiniz. Bu hafta, daha önce tahmin ettiğiniz bir öneri veya bilgi gelebilir. Bazı sorumlulukları geciktirmek size zarar vermeyecek. Aksine bir şeyler daha doğru bir şekilde tamamlanacak.

Hafta boyunca diğer yerleşim bölgelerindeki insanlarla ilginç bir sohbet olabilir veya iletişim kuracaksınız. Uzakta yaşayan tanıdıklarından öğreneceğiniz önemli haberler olabilir ve bu haberler sizi şaşırtabilir. Koç burcu erkekleri bu hafta sevdikleri birine hediye bakabilirler. Koç burcu kadınları ise maddi konularda görüşmeler yapabilirler. Ancak parasal yönden bu hafta şanslısınız ve bütçenizde olumsuzluk olmayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status