Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta başarılı bir profesyonel veya iş etkinliği için fırsatınız olacak. Genel olarak, bir işle ilgili planlarınız sizin için en uygun şekilde gerçekleştirilecektir. Bu yeni bir iş arayan veya daha iyi profesyonel performans için iyi bir hafta olacak. Sunumlarınız, ürünleriniz için yeni müşteriler veya pazarlar bulmak için iyi zaman geçireceksiniz.- Bu haftaki eyleminizin çoğu, akrabanız, iş arkadaşınız veya arkadaşınız olabilecek bir adamın tavsiyesine veya yardımına bağlı olacaktır. İşinize bir erkeğin müdahalesi sayesinde daha iyi gelirler veya beklenmeyen paralar alabilirsiniz. Bu hafta, bazı olumlu eğilimlere rağmen, bazı kişilerin veya olayların şüphesine veya güvensizliğine yatkın olacaksınız. Bu dönemde alacağınız tüm bilgiler sizi etkilemeyecek.

Koç burcu bu hafta bir şeyleri sahtekarlık girişimi, bir tür dolandırıcılık veya ‘sahte haber’ olarak kabul etme eğiliminde olacaksınız. Ancak gerçek şu ki, her şeyi dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Böylece önemli bir şansınızı kaçırmazsınız. Genel olarak, bu, önemli planları geliştirmek ve yakalamak için fırsatları ile sizin için önemli bir hafta olacaktır.  Karamsarlık veya aşırı duyarlılıktan kaçının.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, inancınızı test eder. Romantik bir ilgi için fazla güveniyor ya da fazlasıyla idealleşmiş olabilirsiniz. Çok iyimser olmaktan kaçının. Kendinizi güvende ve cömert hissedebilirsiniz, ancak aldatma ve güvensizlik riski aşkınızı riske atamayacak kadar büyüktür. Kötü alışkanlıklardan ve hızlıca zenginleşmekten tamamen kaçınmalısınız. Şüpheli hissetmek normaldir, ancak güvenilir arkadaşlarınızın ve ailenizin tavsiyelerine güvenebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ocak 2019

Perşembeden pazara sevgi, tutku ve sosyal popülerlik getiriyor. Dengeli doğanız, başkalarının enerjisini çekmeden hayatın tadını sonuna kadar çıkarmanıza izin verir. İnsanlar etrafınızda olmaktan keyif alacaklar. Çünkü gerçek benliğinizi paylaşıyorsunuz. Başkalarının endişelenmesi için hiçbir gizem ya da gizli niyet yoktur. Her durumda kendin olmakta rahat olacaksın ve gerçek yeni arkadaşlar edinmekte hiç zorlanmayacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status