Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Temmuz 2020 – 19 Temmuz 2020)

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç  burcu haftalık yorumunda bu hafta, Koç burcunda doğduysanız, bir sürü işiniz olacak, daha fazla çalışmaya, daha sorumlu görevlere ve sorumluluklara hazır olacaksınız. Mesleki veya ticari taahhütlerinizi yerine getirirken daha dikkatli olmanız gerekecektir. Yardıma, ilgiye ve daha fazlasına ihtiyaç duyan meslektaşları veya müşterileri görmezden gelmeyin. Onlara karşı yanınızda iyi bir tutum bir gün size fayda sağlayacaktır.

Hafta içi, geleceğiniz için ilginç ve önemli deneyimler getiriyor. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlardan alacağınız eylemleri, konuşmaları veya önerileri dikkatle takip edin.

Hafta boyunca yeni bir tanıdık olacak veya bir kadın ile ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız. Bu hafta boyunca başka bir kaynaktan maaş, emekli maaşı, burs, kira ya da gelir bekleyebilirsiniz.

13 Temmuz – 19 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu 

Mali işleriniz iyi gelişecek, ancak duygusal, aceleci alımlara ve harcamalara izin vermeyeceksiniz. Bu haftanın sorunları çoğunlukla düzeltmek için çok geç olan geçmiş hatalarınız veya eksikliklerinizle ilgili olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar hamilelik, doğum veya başka bir özel an ile ilgili bir olay yaşayacaklar. Erkekler, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla ilginç deneyimler yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status