Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinize ve tutkularınıza odaklanabilir ve isteklerinize öncelik verebilirsiniz. Bu hafta hayatınızda istediğiniz şeyler için daha fazla çalışabilirsiniz. Hafta ortası, gelecek hayalleriniz hakkında daha fazla şey düşünebilirsiniz. Özellikle Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulması ile hayallerinizin peşinden koşmak için kolları sıvayabilirsiniz. Hayallerinizi takip edebilir, yeniliklere açık olabilir ve yeni fırsatlara açık olabilirsiniz. Bazı konularda düşünceleriniz değişebilir. Olumlu yanından bakmaya çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde hayal gücünüz artabilir ve kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Özellikle Cumartesi günü Mars,  Neptün’e çarptığında bu durum geçerli olabilir. Ayrıca Cumartesi günü Merkür balık burcuna giriyor. Güneş de Pazar günü balık burcuna giriyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda kendi düşünceleriniz üzerinize ağırlık vererek başlangıçlar yapabilirsiniz. Özellikle planlarınız üzerinde çalışmak amacıyla kendinize daha fazla zaman ayırıp, normalden daha fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonu yeni başlangıçlara odaklanabilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta aşk hayatınızda planlanmamış ve beklenmedik olaylar olabilir. Artık birçok sorun sizi sinirlendirebilir. İlişkinizde özel bir olayı önceden tahmin ederek üstesinden gelebilirsiniz. Şaşırtacak veya sinirlendirecek şeyler de duyulabilir. Sevdiklerinizle haber veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ne duyacağınızı veya göreceğinizi tahmin edebilirsiniz. Ancak yorum yapmaktan kaçının.

Bu hafta para ile ilgili meseleleri çözmek, özellikle borçlarla uğraşmak, finansal veya banka belgelerini düzenlemek ve daha çok kazanç sağlamak için iyi bir zaman olacak. Birçoğunuz daha fazla para kazanmaya başlayarak mutluluk duyacaktır.

Geçen hafta başkaları yüzünden aile içi görüşmeleri ertelediyseniz, bu hafta ailenizin daveti olabilir. Onlarla görüşerek, telafi edebilirsiniz. Bu hafta, rüyalarınıza dikkat edin ve bunları kişisel günlüğünüze bile yazabilirsiniz. Muhtemelen bu rüyalar, evinizdeki mevcut durum veya problemle ilişkili olacaktır.

Hafta sonu bir telefon görüşmesi yapacaksınız. Bu görüşmede konuşulan şeyler yüzünden kafanız karışabilir. Ya da ciddi bir olay yaratacak bir e-posta alacaksınız. Çoğu koç burcu artık bir satın alma, mal mülk edinme veya hediye almanın keyfine varacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status