Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta motivasyonunuz düşük olabilir. Bu hafta bunun için ciddi bir neden olmadan, depresyonda ya da üzgün hissedeceksiniz. İyi olan şey, birkaç somut olayın sizi bu kötümser ruh hallerinden çok hızlı bir şekilde çıkaracak ve size bazı özel deneyimler için iyimserlik ve umut verecek olmasıdır. Bu hafta beklenmedik para veya size ekstra gelir getirecek bir teklifle sizi şaşırtabilir. Bu hafta, aile bütçesindeki beklenmedik paralar diğer akrabalar ya da diğer kaynaklardan olması da mümkündür. Birçok koç burcu için bu hafta gerçekleşmesi muhtemel bir mülk veya hane probleminin çözülmesi gerekecek. Ne yazık ki, olumlu gelişiminin bir işareti yok. En azından bu süre zarfında değil.

Koç burcu için bu hafta koç erkekleri bir kadın için ilişkinizde olumlu ya da özel bir etkiye sahip olması mümkün olsa da, aşk hayatınız herhangi bir değişiklik olmadan gelişecektir. Bekar olanlar ilişkinin bir ilişkinin temelleri atılabilir. Bunu yaparak, ilişkinizde olumlu duygular yaratabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki koç kadınları aşk ilişkilerinin geleceğine karar verecekler.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye eğlence ve heyecan dolu bir zaman olacak. Bu da hayatınızda değişiklikler yapmak için iyi bir zamandır. Çünkü hızlı ve düzgün bir şekilde gerçekleşecek. Ekstra inisiyatif, ilham ve motivasyon, zorlu görevler veya bıraktığınız şeylere başlamak için idealdir. Onları şimdi bitiremeyebilirsin ama topu yuvarlayabilirsin. Çoğu zaman başlamak en zor adımdır, bu nedenle bu dürtüsel enerjiden faydalanın.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Kasım 2018

Cumadan pazara, son zamanlarda aşk hayatınızda ortaya çıkan herhangi bir gerilim, yüzeye çıkabilir. Her birinizin beklentileri üzerinde bir fark, muhtemelen herhangi bir memnuniyetsizlik sebebidir. Fakat ne hissettiğinizi ve birisini ne kadar özlediğinizi veya düşündüğünüzü ifade edebilirsiniz. Yalnızlık hissini telafi etmek sadece kısa süreli bir rahatlama sağlayabilir ve finanse bir yük getirebilir. Bu hafta sonu yalnız sevdiklerinizi arayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status