Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı olumsuz etkilere rağmen, önemli başarılara imza atabilirsiniz. Size engel olmak isteyen kişiler bu hafta emellerine ulaşamazlar. Özellikle kendi hayalleriniz için tek başınıza mücadele vermeniz gerekebilir. Herhangi bir şekilde bir kadının hareketlerine veya kararlarına bağlı bir durum canınızı sıkabilir. Bazı imza atacağınız şeylerin güvenilir olup olmadığına dikkat edin. Özellikle iş hayatında çok dikkatli olmanız gereken bir haftadır.

Koç burcu bu hafta, finansal planda değişiklikler olabilir, ancak bu sizi mutlu edecek. Bazı harcamalarınızı erteleyebilir, maddi yönden yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Bu hafta, aile bütçeniz rahatlayabilir, diğer aile üyelerinize destek verebilir ya da şans sizden yana olup kazancınızdaki artış sizi memnun edecektir. Artık evinize misafir çağırma veya özel bir akşam yemeği hazırlama fırsatınız olacak.

Hafta boyunca aldığınız davetler aklınızı kurcalayabilir. Özellikle önümüzdeki birkaç hafta içinde katılacağınız önemli etkinliklere ve önemli kutlamalara hazırlık yapacaksınız. Koç burcu olan çoğu kişi artık yeni bir yaşam tarzına, yaşanacak yeni bir yere ya da yeni bir işe geçiş sürecinde olacak.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta bir daveti reddetmek zorunda kalabilirsiniz. Karşılaşmak istemediğiniz kişiler olabilir. Daha önemli olan, başka birinin varlığı değil vesilesi olacaktır. Ancak bir şekilde eğer bu davete katılırsanız hoş olmayan durumlar ile karşılaşmanız olasıdır.

Geçen hafta başladığınız işleriniz başarıyla sonuçlanacak. Bazı işlerinizi zamanında bitirerek kimseye mahcup olmayacaksınız. Hatta üstünüzden büyük bir yük kalkabilir, büyük bir sorumluluktan kurtulabilirsiniz. Aşk hayatında ise karşınıza çıkan kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insan ile bu hafta ortak tatil planları yapabilir, bütçenizi gözden geçirebilirsiniz.

Hafta içi misafirlerinizi evinizde ağırlayabilir ya da hiç hesapta yokken evinize acil misafirler gelmesi gerekebilir. Bu haftaki ilgi çekici olaylar hem eski aşk hem de yeni aşk ile bağlantılı sürprizlerle olacak. Eski sevgiliniz ile karşılaşabilir ya da ondan haber alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Aylık Yorumu

Koç burcu erkekleri için bu hafta bir kadın hakkındaki ön yargıları veya yanılsamaları temizleme zamanıdır. Bu kadının size karşı niyeti farklı olabilir. Koç kadınları ise bu hafta sürpriz ile karşılaşabilir, hediye alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status