Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir şeylerin sizin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Şu günlerde kişisel gelişiminize fazlasıyla ağırlık verebilirsiniz. Bundan vazgeçmemeli, kurs ve sertifikalar almaya devam etmelisiniz. Özellikle aşk hayatında mükemmel bir hafta söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla evlilik kararı alabilir, ailesi ile tanışabilirsiniz. Ya da evli olan koç burçları aileleri ile birlikte ortak tatil planları yapabilirler. Kısa süreli gezilere katılabilirsiniz.

Kendinizi disipline sokmanız ve programlı olmanız gerekebilir. Aile içerisinde baskı ortamları sizi zorlayabilir. Ancak sosyal çevrenizde başkaları ile konuşurken sabırlı olmalı ve karşı tarafın sözlerini tartmalısınız. Dostluk çevrenizde güzel sohbetler olabilir. Ayrıca bu hafta yeni insanlarla tanışabilir ve yeni deneyimler kazanabilirsiniz. Gelecek için heyecan verici kararlar da alabilirsiniz.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Aralık ortasında sizi hoş bir şekilde şaşırtacak olaylar yaşayacaksınız. Bazılarınız için, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızın bulunduğu çevrede yeni insanlarla bağlantılar kurabilirsiniz. Yeni sosyal çevreler edinebilirsiniz. Bazı koç burçları için, bu samimi veya geleceğe yönelik umut vaat eden bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Bu hafta, para veya finansal konular ile ilgili tutarsızlıklar veya yanlış anlamalar nedeniyle hayal kırıklığı veya öfke yaşayabilirsiniz. Parayla ilgili özel bir beklentiniz olmamalı. Aile içi veya kişisel bütçenizi en üst düzeye çıkarmaya çalışmak iyi bir fikir olabilir. Bunun içi çaba harcayabilir, yeni kazanç yolları arayabilirsiniz.

Bu hafta, yabancı insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız ya da akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın bir randevusuna davet edileceksiniz. Sevgi buluşmaları, romantik deneyimler bu yedi gün boyunca hayatınızda özel bir yere sahip olacak.

Son günlerde ya da haftalarda rahatsızlı veren bir insanı artık hayatınızdan tamamen çıkarabilirsiniz. Dava ve diğer görevler için elverişsiz bir hafta olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status