Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta çok sayıda iyimserlikle ve olumlu olaylar ve başarılar için umutla yükleneceksiniz. Her şeyden önce, dikkatiniz gerçek sonuçların ve başarıların tadını çıkarabileceğiniz bir mali plana odaklanacaktır. Bu hafta Balık, Yengeç veya Akrep burcu temsilcileri aracılığıyla para kazanabilirsiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlarla olan mali işleriniz bir şekilde size fayda sağlayacaktır. Bu yedi gün boyunca, Oğlak burcu, Boğa veya Başak burcunun bir temsilcisi ile eski bir çatışmayı veya problemi devam ettireceksiniz. Sorunlarınızı bu kişi ile çözme olasılığı çok iyi değil, ama en azından onları derinleştirmemeye çalışın. Hafta içi romantik randevular, toplantılar ve deneyimler için iyi olacak. Yerleşmenizin dışından biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta seyahat etmeniz gerekiyorsa iyi hazırlanmış ve dikkatli olun. Yolculuğunuz için önemli olacak belge veya nakliye için başkalarına yalan söylemeyin. Koç kadınların risklerden kaçınmaları gerekecek. Yabancılarla yapacağınız taahhütleri dikkatlice izleyin. Dolandırıcılık, manipülasyon veya art niyete dikkat edin. Koç erkekleri bir kadınla ilgili duygusal bir olay yaşayacaklar.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye yeni olasılıklara açık olursunuz. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler veya eksantriklerle ya da başka bir şekilde insanları uyaran bir şansla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta bazı hisleriniz daha güçlü olabilir.. Bu, astroloji veya başka bir gizli konu, bilgisayar teknolojisi veya kendi web sitenizi başlatmaya başlamak için iyi bir zamandır. Yeni bir girişim için hazır olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2019 Yorumu

Cumadan Pazar gününe, iş ve oyun tutkusu ve coşkusu getiriyor. Rekabetçi ama aynı zamanda destekleyici bir tutum kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcak bir çekiciliğin sonucudur, bu da zamanınızı samimiyet için alışılmış arzularınızdan daha güçlü kılmak için ideal kılar. Bu, eşinizle romantik ilişkileri geliştirmek için iyi bir zamandır. Eğer flört ediyorsanız, ilişkiniz daha sağlam temellere oturur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status