Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize duygusal bir rahatlık ve destek veren kişilere daha fazla vakit ayırarak haftaya başlıyorsunuz. Özellikle eviniz ve ailenizle geçirdiğiniz zaman boyunca keyfiniz yerinde olacak. Pazartesi günü dolunay etkisiyle evde veya ailede sorunlarla başa çıkabilir ve destek sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Enerjiniz yükselebilir, umutlarınız artabilir veya yaşamınızdaki bir şeyin temelini güçlendirebilirsiniz. Hafta ortasında, hayatta en çok hoşunuza giden şeye odaklayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatında sevdiğiniz insan ile aranızdaki bağ güçlenecek ve aşkınız artacak. Bu hafta kalbinizin sesini dinlemek sizi mutlu edecektir. Çünkü bu hafta koç burçları özel hayatlarında pozitif olacaklar ve mutlu gelişmeler yaşanacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde enerjinizle daha üretken ve verimli olabilirsiniz ve haftalık zaman ayıramadığınız şeyleri yapmaya çalışabilirsiniz. Mars, Cumartesi günü Jüpiter ile hizalanır ve büyük fikirlere odaklanabilir ve hayat hakkında daha iyimser olabilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmek hafta sonu önceliğiniz olabilir. Bu hafta sonu eğlenmek ve eğlendirmek, sevdiklerinizle güzel zaman geçirmek sizi motive edecektir.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi olacak. Bu hafta evinizde veya çevrenizde akrabalarınızın ve arkadaşlarınızla birlikte 2018‘e başlıyor olacaksınız. Birçok telefon görüşmesi sizi bir noktada sıkabilir. Kişisel bir kutlama olabilir ya da genç bir erkeğin ya da orta yaşlı bir kadının başarısını kutlayabilirsiniz. Çocuklara veya akrabalarınıza verdiğiniz hediyeler, kalitesizlikleri, hasarları veya diğer problemleri nedeniyle biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Çocukları tehlikeli nesnelerden veya ekipmanlardan uzak tutun.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ocak 2018 Yorumu

Genel olarak, bu hafta yapılacak eylemler ve kararlar sizin tarafınızdan daha fazla dikkat gerektiriyor olacak. Aceleci davranmamalı ve dikkatli olmalısınız. Hafta boyunca birinin başka bir şehirden gelmesini bekleyebilirsiniz veya ailenizden birilerinin dönmesini bekleyebilirsiniz. Nedenler ne olursa olsun, bu hafta seyahat için elverişli olacak. Ancak, kısa süre içinde 35 yaş üstü bir erkek hakkında hoş olmayan bir haber sizi şaşırtabilir. Bu yedi gün boyunca bir kız ya da bir genç kadınla aranızda meydana gelecek sorun sizi şaşırtabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status