Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta sürprizler sizi şaşırtabilir. Her şeyden önce, bunlar somut olacak ve dolabınızı dolduracak, daha iyi ev konforu ya da diğer hoş duygular yaratacaktır. Evinize bir hediye gelebilir. Ya da kendi ihtiyacınız için bu hafta alışverişe zaman ayırabilirsiniz. Beklenmedik jestler, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlardan gelecek. Hafta boyunca duygusal toplantılar ve görüşmeler yapacaksınız. Farklı kurumları ziyaret edecekseniz, kesinlikle sizin için başarıya ulaşacak veya önemli sonuçlar elde edeceksiniz.

Koç burcu bu hafta kişisel veya aile bütçenize ek gelir getirir. Sevgi, bu hafta size vereceği deneyimlerle de cömert olacaktır. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Ayrıca yeni partnerinizle özel bir bağlantı hissedeceksiniz. Başka bir şehirde yaşayan bir erkek, dikkatini hayatında gerçekleşecek olaylara ya da seninle yaşayacağı konuşmalara çekecektir. 35 yaşın üzerindeki erkekler kendilerini hırsızlık veya garip bir meraktan korumalıdırlar.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye fikirlerinizi aklınızda tutmak zor olabilir. Kendi düşüncelerinize odaklanma eğilimi, başkalarının söylediklerini duymayacağınız anlamına gelir. Tartışmaları ve acımasız kelimeleri önlemek için, pozitif ve sakin kalmaya çalışın. Sırları ortaya çıkarabilir veya birisinin senin hakkında dedikodu yaptığını keşfedebilirsin. Bu, hayatınızdaki olumsuz etkileri kesmek için iyi bir zaman ama intikam almak için bir zamanı değil.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ekim 2018

Cumadan pazara, muhtemelen her zamankinden daha fazla sakin ve merhametli olabilirsiniz. Bu, başkalarına hizmet ederek daha dikkatli ve hassas tarafınızı göstermek için iyi bir zamandır. Bunu yapmak, benlik saygınızı ve memnuniyet düzeyinizi arttırır. Rüya ve meditasyon ilham verici anlayışlar, öz güven ve memnuniyet getirecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status