Koç Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında koç burcu, etki ve saygı, aynı zamanda zevk aldığınız şöhret de yükselişte olabilir. Aile hayatı mutlu olabilir ve kadınlar buna çok katkıda bulunabilir. Mesleğinizde yüksek verimlilikle performans sergileyebilirsiniz, iş girişimleri ise ciddi kazançlar sağlayabilir. Ayrıca önemli bir gelir akışı da olabilir. Devletle ilgili görevler muhtemelen verimli olacaktır.

Ayrıca maneviyata daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Geçim genel olarak sorunsuz olacaktır. Ancak çalışanlar işlerini oldukça ciddiye almak zorunda kalabilir. Üstlerle çok fazla özgürlük almamak ve meslektaşlara karşı çok açık sözlü olmak daha iyidir. Ayrıca kardeşlerle ilgilenirken lütfen dikkatli olun.

Koç Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Bu, kalp meseleleri için ideal zaman gibi görünüyor. Aşk hayatı neşeli olabilir ve aşıklar birlikte doyurucu ve amaçlı zaman geçirebilirler. Karı koca da genellikle kendi aralarında sevgi ve şefkat paylaşırlar. Ama lütfen evlilikle ilgili konularda dikkatli olun.

Para: Ekonomik durumunuzda önemli ilerleme öngörülüyor. Parfümler ve kozmetikler gibi emtia ticareti büyük karlar sağlayabilir. Tüm finansal taahhütlerinizi rahatlıkla ve kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Ancak eşten gelen gelir biraz acıya neden olabilir. Bu yüzden lütfen dikkatli olun.

Kariyer: Çalışanlardan bazıları şu anda işlerini bırakmak isteyebilir. Ancak sabırlı olun ve aceleci kararlar almaktan kaçının. Ayrıca, lütfen görevlerinizi gerektiği gibi ve zamanında tamamlamaya çalışın; aynı şekilde, yüksek makamlarla uğraşırken dikkatli olun. Bununla birlikte, işyerinde değerinizi kanıtlamak için uygun bir fırsat elde edebilirsiniz.

İş: Alım satım işlemleri, küçük kesintilere rağmen, burada ve orada sorunsuz ilerlemelidir. Şimdi, bazı eylemlerinizin zaman zaman kaybınıza katkıda bulunma şansı vardır. Bu yüzden sakının! Cumartesileri yaşlılara yiyecek bağışında bulunun ve bu iş beklentilerini iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Profesyoneller: Bu, Koç burcu profesyonelleri için kariyerde ilerleme zamanı olabilir. İşinize olan bağlılığınız ve bağlılığınız size her yönden takdir kazandırabilir. Bu, elverişli bir çalışma ortamı sağlayabilir. Meslektaşlarınızla samimi bir ilişki sürdürmek de size önemli yardımcı olabilir.

Sağlık: Sağlık genellikle iyi olacaktır. Bazı rahatsızlıklardan muzdarip olsanız bile, şimdi iyileşme olasılıkları vardır. Bununla birlikte, bazılarınız sinirle ilgili sorunlardan etkilenebilir, ancak bunlar yalnızca geçici olabilir ve hızlı bir şekilde geçebilir. Meyveleri, yeşil sebzeleri ve diğer besleyici maddeleri tüketmeye çalışın ve bunlar zindeliğinizi daha da geliştirmenize yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrencilerin artık sağlıklarına iyi bakmaları gerekebilir. Bazılarınız okuduğunuz şeyi unutma eğiliminde olabilir ve bu nedenle derslerinize daha fazla odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, çalışmalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca öğretmenlerden ve velilerden tam destek alabilirsiniz.

Şanslı tarihler: 2,3,16,17,24,25,26,29,30

Şanssız tarihler: 4,5,6,18,19,22,23

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status