Koç Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında koç burcu hedeflerinize ulaşmanız için stresli aylardan biri olabilir. Genel verimliliğinizi artırmanız gerekir. Aksi halde, bazı şeyler gereksiz yere ertelenebilir. Düşünceleriniz doğal olabilir ancak bunları gerçekte uygulamak stresli olabilir. Sosyal temaslarınız hakkında çok dikkatli olun, çünkü bazıları itibarınızı zedeleyebilir. Hayattaki yeni değişiklikler size yeni umutlar ve özlemler verebilir. Muhtemelen sizi kurtarabilecek kişisel ya da profesyonel yaşamdaki hataları kabul etmelisiniz. Değerli davranışlarınız, hayatta daha yüksek bir konuma ulaşmak için yardımcı olacaktır. Bu ay sağlık durumu iyi görünüyor.

Eylül’de koç burçları dikkatinizi çeşitli beklenmedik olaylarla meşgul edecektir. En önemlisi meslektaşınız, akrabanız, arkadaşınız olan bir erkekle alakalı beklenmedik durumlar olabilir. Muhtemelen bu olaylar umut ve neşe için bir sebep olacaktır. Bu ay, evinizde başarı yaşayacak, önemli bir ev ya da aile problemini çözecek ve daha fazlası olacak. Bazılarınız için bu ay, başka bir yerdeki (ülke) iş veya diğer bağlılık nedeniyle bir iş ortağıyla geçici olarak ayrılmanızı öneriliyor.

Bu ay şehriniz, kasabanızın veya köyünüzün dışındaki bir kişiyle romantik bir ilişki kurmak için iyi bir zaman olacaktır. Bu ay, kadınlarla ilgili bir toplantı düzenleyecek ya da katılacaksınız. Ayrıca, sizin için yararlı bilgiler paylaşacak veya size önerilerde bulunacak bir kadınla bir toplantı yapacaksınız. Bir hukuk bürosu ile bir dava veya önemli bir durum varsa, bazı zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız.

Bu ay, planlarınızın uygulanmasını kolaylaştıracak bir akraba ile önemli bir konuşma yapacaksınız. Bir akraba veya arkadaş çevrenizdeki bir adamın sağlığı etrafında kaygı olacaktır. Yaşamınızla ilgili müdahalesi nedeniyle bir insanla çatışmaya duygusal olarak yük olacaksınız. Bu ay için aileniz ve eviniz için beklentileriniz, büyük bir karmaşa olmaksızın basit bir şekilde çözülebilir.

Koç erkekleri bu ay erkeklerle önemli ve sorumlu görevler ve toplantıları olacaktır. Koç kadınları yeni tanıdıkları ve arkadaşlıkları ile daha temkinli olmalılar. Hemen güven duymanız sonrasında pişmanlığa neden olabilir.

Koç Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk hayatını etkili bir şekilde idare edemeyebilirsin. Sağlıklı bir ilişki sürdürmek için tarafsız olmanız daha iyidir. Aşk teklifini ifade etmekten vazgeç. İlişkilere duygusal olarak cevap vermelisiniz. Eşiniz sizi bu ay bencil bulabilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2019 Yorumu

Koç Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyere gelince, işinizi bu ay dikkatlice planlamanız gerekiyor. Çalışmanın çoğu tamamlanmak için fazla zaman alabilir; bu nedenle sabırlı olmalısınız. Astlar ile genel etkileşiminiz iyi gider. Bu ay, performansınız düşük olabilir, ancak iletişiminiz çoğu görevde sizi kurtarabilir. İş yerinize ulaşmada dakik olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status