Koç Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında koç burcu, Mars bu ay boyunca kendi Evinden geçmektedir. Koç burcu insanları için bu uygun bir yerleşim olmaya devam ediyor. Daha kendinden emin ve hevesli olabilirsiniz.

Liderlik yetenekleriniz artabilir ve tüm görevlerinizi başarıyla planlayabilir ve yürütebilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız birçok sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Mali durumunuzda da ilerleme olabilirken, aile hayatı mutlu olacaktır. Borsada kazanç elde edebilirsiniz, bir yandan da şans eseri birkaçınız aniden gülümseyebilir. Bazı yardımlar babanız aracılığıyla gerçekleşebilir.

Ayrıca zor durumlarda size rehberlik edecek birini de bulabilirsiniz. Ancak anneniz için tıbbi masraflar ödemeniz gerekebilir. Bir şekilde veya diğerinde engeller ve zorluklar da olabilir. Ama tüm bunların üstesinden gelebilir ve çabalarınızda başarılı olabilirsiniz.

Koç Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk genellikle tatlı ve sevimli olacaktır. Ama sevgililer arasında küçük farklılıklar gelir ve gider. Bu yüzden şimdi yeni ilişkiler kurmamak daha iyidir. Hayat arkadaşları arasında da fikir ayrılıkları olabilir ve bu nedenle, yaşamda sorunsuz bir seyir için birbirlerine karşı esnek ve uyumlu olmalıdırlar.

Para ve Kariyer: Büyük miktarda para akışı ile para konularında önemli ilerleme olabilir. Ayrıca bazı beklenmedik kazançlar da umabilirsiniz. Birikimleriniz ve banka bakiyeleriniz de artabilir. Geliriniz, tüm ihtiyaç ve taahhütlerinizi rahatlıkla karşılamaya yeterli olmalıdır.

Sağlık: Sağlığınızda genel bir iyileşme olabilir. Yaşadığınız bazı rahatsızlıklar da iyileşebilir. Ancak baş ağrısı, gerginlik, öfke ve benzerlerinin yüksek tansiyona neden olma ihtimali vardır. Bu nedenle, lütfen sinirlenmekten kaçının ve yoga, meditasyon vs. yapmayı deneyin. Bunlar formda ve aktif kalmanıza yardımcı olacaktır.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,9,12,13,14,15,17,18,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,16,19,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status