Koç Burcu Ekim 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ekim ayında koç burcu hedeflerinize ulaşmanız için stresli aylardan biri olabilir. Genel verimliliğinizi artırmanız gerekir; aksi halde, bazı şeyler gereksiz yere ertelenebilir. Düşünceleriniz doğal olabilir ancak bunları gerçekte uygulamak stresli olabilir. Sosyal temaslarınız hakkında çok dikkatli olun, çünkü bazıları itibarınızı zedeleyebilir. Hayattaki yeni değişiklikler size yeni umutlar ve özlemler verebilir. Muhtemelen sizi kurtarabilecek kişisel ya da profesyonel yaşamdaki hataları kabul etmelisiniz. Değerli davranışlarınız, hayatta daha yüksek bir makama ulaşmak için yardımcı olacaktır. Bu ay sağlık durumu iyi olur.

Ekim’de koç burçları iş hayatında işletmenizin iyileştirilmesi için bir test dönemi olabilir. Müşterilerin yeni umutları ve özlemleri sizi aktif tutar ve daha iyi performans gösterecektir. Mevcut projelerinizden finansal olarak kazanabilirsiniz. Taahhütleriniz konusunda net olmalısınız. İş faaliyetlerinizde size destek olmaları için ortaklarınıza bazı sorumluluklar verin.

Bu ay, profesyonel gelişmeniz tatmin edici olmayabilir. İşyerinde birkaç ayar yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşinizi yaparken özel ilginiz yönetiminiz tarafından fark edilebilir. Saygınız, iyi bir danışman olarak size davranacak olan meslektaşlarınız arasında artabilir. Önümüzdeki dönemde daha iyi bir fırsat elde edebilirsiniz. Besleyici yiyecekler alın ve formda kalmak için düzenli olarak egzersiz yapın. Kan basıncınızı ve şeker seviyenizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Koç Burcu Ekim 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk hayatını etkili bir şekilde idare edemeyebilirsin. Sağlıklı bir ilişki sürdürmek için tarafsız olmanız daha iyidir. Aşk teklifini ifade etmekten vazgeç. İlişkilere duygusal olarak cevap vermelisiniz. Eşiniz bencilliğinizi belirli iç aktivitelerden anlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2019 Yorumu

Koç Burcu Ekim 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyere gelince, işinizi bu ay dikkatlice planlamanız gerekiyor. Çalışmanın çoğu tamamlanmak için fazla zaman alabilir; bu nedenle sabırlı olmalısınız. Astlar ile genel etkileşiminiz iyi gider. Bu ay, performansınız düşük olabilir, ancak iletişiminiz çoğu görevde sizi kurtarabilir. İş yerinize ulaşmada dakik olun. Mali olarak, bu ay normal olacaktır. Önceliklerini öncelikle yerine getirmelisin. Mevcut tasarruflarınızdan fonlar düzenlenebilir. Bu ay sözlü taahhüt vermekten kaçının. Aile üyeleriyle eğlence için harcama yapabilirsiniz. Bazı harcamalarınız gereksiz olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status