Koç Burcu Ekim 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Ekim ayında koç burçları için artık bir şeylerin farkına varma sürecine girecekleri günler başlıyor. Bir süredir ertelediğiniz ya da tembellik yaptığınız konularda atağa geçebilir, üzerinizdeki sersemliği silkeleyip kendinize gelerek, hırslanabilirsiniz. Hem iş hem de eğitim hayatında bir şeyleri hızlandırmak sizin yararınıza olacak. Bu ay özellikle mesleki alanda çok zorlanabilirsiniz, ancak devamında çok mutlu olacaksınız. Aslında yapacağınız şeyler sizin hedefleriniz arasında olacağı için severek bir şeyleri yapabilirsiniz. Bu ay iş ve kariyer konularına odaklanırsanız, sizin için en hayırlısı olacak.

Ekim ayının başlarında bazı problemleri aşma fırsatınız olacak ve kendinizi daha olgun, tecrübeli hissedeceksiniz. Bu tecrübeleriniz ve inancınız, kararlılığınız ile birlikte yeni bir şeylere başlamak için gereken cesarete sahip olacaksınız. İş hayatınızda sürekli yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Özellikle tek başınıza hareket etmek isteyebilir, kimseden yardım almadan bir şeyler başarmak için bu ay kararlı olabilirsiniz. Ancak birilerinin maddi ya da manevi desteğini alırsanız, bu ayın ilk günlerinde bir şeyler daha hızlı yoluna girecek.

Ekim ayının ortalarında koç burçları hem aşk hem de iş hayatını dengelemekte zorlanabilirler. Çünkü para kazanmak ya da bir sınavı başarmak gibi konular çok daha ağır basacak. Tüm enerjinizi kendi çıkarlarınız için harcamak isteyebilirsiniz. Ayın ortalarında akrabalarınızdan biri size haber göndererek, huzurunuzu kaçırabilir.

Ekim ayı sonlarına doğru, kendinizi tekrar eski azimli ve güçlü halinize dönmüş, bir şeyleri başaracak enerjiye sahip olarak görmek mutlu edecek. Geleceğe daha umutlu bakacağınız bu ayın son günlerinde sevdiğiniz insanlarla aranızda tartışmalar olabilir. Özellikle partneriniz bazı konularda sizi anlamakta güçlük çekecek ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmak yerine bir şeyleri sıraya koymak, hem özel hayatınızı hem de mesleki kariyerinizde dengede tutmada önemli bir ipucu olabilir. Bu hırsınızın size zarar vermemesi için arada sevdiklerinizin size dur demelerine izin verin.

Koç Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Ekim ayında koç burçları aşk ve ilişkiler konusunda sorumsuz olmak ile suçlanabilirler. Çünkü bu ay tüm enerjinizi gelecek planlarınız ve hedeflerinize harcamak isteyeceksiniz. Bu da partnerinizin size sitem etmesine yol açabilir. Özellikle sosyal hayatınıza ondan daha fazla vakit ayırırsanız, bu aranızda büyük problemlere yol açabilir. Yeni ilişkisi olan koçlar, sevdikleri insanı sosyal çevreleri ile tanıştırmaktan çekinebilirler.

Ekim ayının ortalarında yalnız olan koç burçları yüksek enerjileri ile çevrelerinde büyük etki yaratacaklar. Özelikle iletişim yeteneğiniz güçlenecek ve ayın sonlarına doğru aşk hayatınız bir anda renklenecek. Sizinle tanışmak isteyen insanlar olabilir ya da talipleriniz size haber gönderebilir.

Koç Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Bu ay parasal yönden daha şanslınızı ve elinize daha fazla para geçmesi için doğru tercihler yapacak, doğru kararlar vereceksiniz. Özellikle kendi işini yapan kişilerin iş yükü ayın sonlarına doğru artabilir. Ticari hayatta her şey yoluna girmeye başlayacak. Ancak bir anda fazla hırs yapmamaya gayret edin.

Ekim ayının ortalarında kariyer alanında şansları açılan koç burçları, disiplinli çalışarak istediklerini elde edebilecekler ve takdir görecekler. Bir yerden iş fırsatı haberi bekliyorsanız, ayın son günlerinde bu haber size gelebilir.

Koç Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında koç burcu çok fazla çalıştığı için kendiyle ilgilenmekte zorluk yaşayabilir ve özellikle beslenmenize fazla özen göstermeyerek güçsüz düşebilirsiniz. İş temposunun yoğunluğuna kapılıp bazı sağlık problemlerinizi görmezden gelmeyin. Beslenmenize dikkat etmeli, sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmeye gayret etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status