Koç Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında koç burcu, muhtemelen bazı türbülanslar ve ayrıca birkaç çarpıcı dönüşüm yaşayabilir. Ay’ın önceki ay ve ayrıca bu aydaki konumu sizi büyük ölçüde etkileyebilir. Hatta bazılarınız kendinizi başka bir eve taşınırken bulabilir ve Jüpiter bu süreçte size rehberlik edebilir. Güneş’in konumu, en azından birkaçınızda manevi ve maddi olarak da büyük bir dönüşüm sağlayabilir.

Aşk ve ilişkiler: Venüs’ün olumlu etkisi nedeniyle aşk hayatı daha iyi kalabilir. İlişkilerinizi iletişim yoluyla da geliştirebilirsiniz. Kendinizi daha çekici ve karşı cinsi cezbedebilecek bir konumda bulabilirsiniz ve bir kaçınız şimdi evlenebilir bile. 5. Evinizin Efendisi olan Güneş, Aralık ortasından itibaren 9. Evinizde olacak ve bu size romantizm açısından daha iyi şanslar verecek ve hatta çocuklarınızla ilişkinizi geliştirebilecek bir konumda olabilir.

Finans: Ay tutulması parayla ilgili konularda bazı büyük değişikliklere neden olabilir. Yatırımlarınızı değerlendirebilir ve ayrıca daha fazla gelir elde etmenin yeni yollarını düşünebilirsiniz. Bu, mali durumunuzda kademeli iyileştirmeler sağlayabilir. Ancak, 2. ve 7. Ev Lordunuz Venüs, 11 Aralık 2020 tarihinden itibaren 8. Eviniz olan Akrep burcuna gittiğinde dikkatli olmanız gerekebilir. Lütfen mali durumunuz konusunda kimseye kolayca güvenmeyin ve çok dikkatli olmanız tavsiye edilir. bu bakımdan.

Kariyer: Bu sefer kişisel olarak profesyonel olarak olduğundan daha uygun olabilir. Üstleriniz sıkı çalışmanız için sizi gerektiği gibi tanımayabilir ve bu bazılarınız için sinir bozucu olabilir. İşle ilgili seyahatler bile beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Sabırlı olun ve daha iyi bir zaman bekleyin. Bununla birlikte, 10. meslek evinizde konumlandırılan Jüpiter ve Satürn, size bir dereceye kadar yardımcı olabilir ve hedeflerinize odaklanmanızı sağlayabilir. Ve gelecek aylarda ve yıllarda sıkı çalışmanızın faydalarını almanız muhtemeldir.

Bakınız: Koç 2021 Yorumu

İş: Şimdi herhangi bir iş kararı vermeden önce iyi düşünmeniz önerilir. Ortaklık işi şu anda çok tatmin edici olmayabilir. Başarı da size geç gelebilir, ancak kesinlikle ilerlemenizi er ya da geç, umabilirsiniz. 10. ve 11. Ev Lordunuz Satürn ve 9. ve 12. Ev Lordunuz Jüpiter, birkaçınız için yurtdışından bazı iş ortaklığı anlaşmaları getirmenize neden olabilir. Ancak, iş ortaklarınızla herhangi bir anlaşma yapmadan önce dikkatli olmanız ve iş ortaklarınızı kapsamlı bir şekilde kontrol ettiğinizden emin olmanız gerekir.

Profesyoneller: Koç burcu uzmanları, doğaları gereği çalışkan olabilirler, ancak sıkı çalışmaları bu ay gerektiği gibi tanınmayabilir. Ancak çabalarınıza güvenle devam edin, bu da verimli çalışmanıza ve gelecekte arzu ettiğiniz şekilde sonuç almanıza yardımcı olabilir. Seyahatler, birkaç durumda bazı aksiliklere neden olabilir. Cesaret gezegeni Mars, 12. kayıp Evinizde olacak ve bu nedenle kendinizi bu ay biraz uysal bulabilirsiniz. Bu, içsel gücünüzü düşünme ve onun öne çıkmasına izin verme zamanı olabilir.

Sağlık: Sağlığınız, büyük bir rahatsızlık öngörülmeden bu sefer muhtemelen iyi olacaktır. Ama o zaman bile, lütfen zindeliğinize yeterince dikkat edin. Besleyici bir diyet tüketmek ve ayrıca günlük olarak bazı fiziksel egzersizler yapmak, formda ve sağlam kalmanıza yardımcı olabilir. İlk Ev Efendiniz olan Mars, Aralık ayının son haftasına kadar 12. evde olacak ve bu baş ağrısı, migren, stres, ateş vb. Gibi bazı küçük sorunlara yol açabilir. O halde sağlığınıza dikkat edin.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı pek umut verici bulmayabilirler. Tembellik, dürtü eksikliği ve tembellik, bazılarınızın derslerinizi gelişigüzel almasına neden olabilir ve bu, eğitim arayışlarınızı engelleyebilir. Okul öğrencileri Aralık ortasından sonra daha iyi vakit geçirebilir, oysa üniversitedeki öğrenciler ay boyunca yüksek öğrenim gezegeniniz Jüpiter’den rehberlik alabilir. Bununla birlikte, aksiyon gezegeni Mars Balık’ta ve bu bazı geçici aksiliklere neden olabilir ve Akrep burcundaki Güneş bile öğrencilerin çalışmaları ve gelecekteki iş istekleri ile ilgili bazı baskılara katkıda bulunabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status