Koç Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında koç burcu ayın ilk günlerinde oldukça fazla enerjiye sahip olacak. 9 Aralık günü yöneticiniz olan Mars, su grubu olan Akrep burcuna giriyor ve tutkulu olduğunuz her ne olursa olsun daha yoğun, acımasız enerjiye sahip olabilirsiniz. Konular, girişimler ve ilişkiler hakkında derinlemesine bilgi edinebilir ve daha çok araştırma yapabilirsiniz. Başkaları ile olan duygusal bağlara odaklanarak en çok ilgilendiğiniz ve sevdiğiniz insanlarla daha yakın hissetmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı yarar sağlayan bir fırsat arayışı ve diğer insanları ilgilendiren finansal konularda çalışmayı düşünebilirsiniz.

Venüs 1 Aralık‘ta yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, özellikle diğer insanlardan beklentilerinizi alamadığınızı hissediyor olacak ve kolayca baskı altında kalmış hissedebilirsiniz. Sahip olduğunuz fırsatları görmek veya istediğiniz gibi ilerleme kaydetme ve keşfetme şansını elde etmek için mücadele edebilirsiniz. Bir şeyi tekrar öğrenmek, bir şeyler öğretmek veya bir şeyler tekrar söylemek için iyi bir zaman olabilir.

Satürn 19 Aralık‘ta toprak grubu olan Oğlak burcuna giriyor. Satürn 2020 yılına kadar Oğlakta olacak ve bu sizin hayatınızdaki hedeflerinize ve hırslarınıza ilişkin önemli bir geçiş süreci olabilir. Bazılarınız, önümüzdeki 3 yıl içinde hayatınızın mükemmel başarılarını elde ettiğinizi ve bazı başarıları elde ettiğinizi hissedebilir. Diğerleri ise bir ton engelle karşılaşabilir, geciktiğinizi ve hedefsiz kaldığınızı hissedebilir. Satürn, tutku, amaç ve planla ilerlemenizi ve yaklaşımınızda sorumlu, ahlaki ve disiplinli olmanızı istiyor. İşleri doğru yaparsanız, bu sizin için mükemmel bir geçiş olabilir.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs, 25 Aralık tarihinde Oğlak burcunda Onlara katılıyor. Hedeflerinize ve hırslarınıza daha fazla odaklanırsanız bu enerjiyi çok çabuk hissetmeye başlayabilirsiniz. Daha iddialı ve hırslı hissedebilir ve bir şeylerle uğraşırken kendinizi çok daha enerjik hissedebilirsiniz. Önemli kişilerle bağlantı kurabilir ve daha olgun, çalışkan davranarak lider bir duruş sergileyebilirsiniz.

Dolunay 3 Aralık‘ta ikizler burcunda oluşuyor. İçine attığın bazı şeyleri dışa vurabilirsin. İnsanlara gerçek düşüncelerini rahatça söyleme cesaretiniz olacak. Ancak seçtiğin kelimelere dikkat etmeye çalışmalısın, yoksa kendinizi bir tartışma içerisinde bulabilirsiniz. Fikirleri sıralamak ve zihninize bir mola vermek için iyi bir zaman olabilir. 18 Aralık günü Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür ise yay burcunda geriliyor ve bu yeni ay ikinci şans için uygun zaman kılar. Sizin için bu, öğrenmek, öğretmek, yazmak, konuşmak, seyahat etmek, ilerlemek veya konforlu yaşamak için ikinci bir şans anlamına gelebilir. İyimser olabilir ve hayat hakkında biraz daha iyi hissetmeye çalışabilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

7 Aralık ve 8 Aralık tarihlerinde koç burcu aşk hayatında daha şanslı olacak. Bu günlerde bekar koçlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Ya da aşk hayatlarında mutlu bir gelişme olabilir.

Koç Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

1 Aralık, 2 Aralık, 28 Aralık ve 29 Aralık tarihlerinde kariyer hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Bu sürpriz gelişmeler yeni bir işe girmek, iş değiştirmek, yeni bir proje hayata geçirmek olabilir. Kariyer hayatınızda enerjiniz artıyor ve elinizdeki işleri bu ay zamanında teslim ederek planlı olacaksınız.

YORUMLAR

  1. 1234 dedi ki:

    7 8 aralık nasıl aşk konusunda şanslı olabiliriz? 8 Aralıkta ilişkim bitti 🙁

DMCA.com Protection Status