Koç Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında koç burcu, genel olarak bu ay kafa karışıklığı yüzünden rahatsız olabilirler. Hakim atmosfer ve karşılaştığınız sorunlar cesaretinizi ve özgüveninizi azaltabilir. Bu yüzden işinize çok dikkat etmelisiniz. Ancak, para akışı mükemmel olabilir. Ailede çok fazla mutluluk olabilir ve kadınlar buna önemli ölçüde katkıda bulunabilir. Ayrıca mesleğinizde veya işinizde çok iyi performans gösterebilirsiniz. Devletle olan ilişkileriniz size istenen sonuçları verebilirken, meslek karlı olabilir. Genel olarak, geçiminiz sorunsuz devam edecektir. Ayrıca maneviyatla daha fazla ilgilenebilirsiniz ve bazılarınız hac ziyaretlerine bile devam edebilir. Ama kardeşlerinle görüşmelerinde dikkatli olmalısın.

Aşk İlişkiler: Sevenler için ılımlı servetler öngörülür. Ancak sevgi ve sevgi karı koca arasındaki bağı doldurabilir. İkisi arasında sağlam bir anlayış da olabilir ve bu onların yakın samimi bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilir. Ancak evlilikle ilgili konuların dikkat edilmesi gerekebilir

Finans: Finans konularında önemli ilerlemeler olabilir. Eşinizden kazanç veya para akışı olmasını da umut edebilirsiniz. Araçlar, parfümler ve kozmetik ürünlerle ticaret yapmak daha yüksek karlar sağlayabilir. Tüm ekonomik ihtiyaçlarınız genel olarak iyi karşılanabilir.

Ruya tabir

Kariyer: Çalışanların amirlerle olan ilişkilerinde dikkatli olmaları önerilir. Ayrıca, size atanan görevleri başarıyla tamamlamanız gerekir. Ofiste değerinizi kanıtlamak için size mükemmel bir fırsat gelebilir. Bazılarınız kısa resmi gezilere de çıkabilir.

İş dünyası: İş adamları birçok ufak sorunla uğraşmak zorunda kalabilirler, ancak bunlar kısa ömürlü olabilir. Yine de, ticaretiniz iyi bir seyir izleyecektir. Ancak, birkaçınızın kendiniz için sıkıntı ve kayıpları davet etme şansı vardır. Bu yüzden sakının! Cumartesi günleri yaşlılara yemek bağışlayın, bu da iş beklentilerinizi geliştirebilir.

Profesyoneller: Koç profesyonelleri, iş verimliliğiniz sayesinde tüm görevlerini aplomb ile tamamlayabilmelidir. Ancak daha fazla sorumluluk almayın. Çünkü onları tatmin edici bir şekilde tamamlayamayabilirsiniz. Ayrıca, iş arkadaşlarınızla dostça davranmaya çalışın ve bu sizin yararınıza olabilir.

Sağlık: Sağlık dikkat gerektirebilir. Bazılarınız sinir ile ilgili sorunlardan muzdarip olabilir, ancak bunlar yakında iyileşebilir. Ancak, herhangi bir hastalığınız varsa, bir hastalığı tedavi edebilmeniz için olasılıklar da vardır. İyi bir uyku, kondisyonunuzu geliştirmeye yardımcı olabilir.

Eğitim: Çalışmalar şu anda sorunsuz devam etmelidir. Ama bazılarınız derslerini unutmaya eğilimli olabileceğinden, derslerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlığınızla da ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca öğretmeninizin tavsiyesini alıp takip etmeniz daha iyidir.

Şanslı tarihleri: 1,2,5,6,7,20,21,28,29

Şanssız tarihler: 8,9,22,23,26,27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status