Koç Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’de koç burcunu neler bekliyor? Koç burcunda bu yıl sizin için başarılar ve takdirle dolu bir yıl olacaktır. Güç ve pozisyonda yükseleceksiniz. Daha ciddi bir dış görünüme sahip olabilirsiniz ve daha baskın çıkabilirsiniz. Rakiplerinizin önünde yarışacak ve otoriter olmanın tadını çıkaracaksınız. Çok seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yıl maneviyata daha eğilimli olabilirsiniz. Verimli olabileceğini kanıtlayan sosyal olarak aktif gruplar ve yardım derneklerine katılabilirsiniz. Çevreye ve topluma olan bağlılığınız, size toplumda isim ve şöhret kazandıracak ve ayrıca örnek işler yapmanız takdir görmenizi sağlayacaktır.

2019 yılında koç burcu iş hayatında öne atılarak ve çalıştığınız yeri temsil ederek başarıyı tadacaksınız. Anneniz ve eşiniz her zaman refahınızı düşünecekler. Haziran ayında fiziksel ve zihinsel egzersizler yapılabilir. Ancak, iş hayatında çıkan aksilikler karşısında umudunu kaybetme. Aile içerisinden gelen destek maddi yönden de zorlukları aşmanıza yardımcı olabilir. Bu sene fiziksel yeterliliğin yanında zihinsel güç ile de bir şeyleri daha rahat başarabilirsiniz.

Koç Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

2019’da ilk birkaç ay içinde bazı aksilikler olsa da, profesyonel yolunuz yılın geri kalanında elverişli görünmektedir. Nisan 2019′dan sonra bir sonraki seviyeye terfi olabilirsiniz. Meslektaşlarınız sözlerinizi dinler. İş yerinde daha fazla zaman harcamanız gerekse de, size iyi bir isim ve pozisyon kazandırabilir. İş kuracak, ortaklık yapacak ya da yeni işe başlayacak olanlar, ilk birkaç ay boyunca çok büyük miktarlarda önemli fırsatlar imzalamaları için tavsiye edilmez. Daha sonra, iyi karlar kazanabilirsiniz. Geçmişi unutmak ve işinizin geleceğine odaklanmak daha iyidir.

Ruya tabir

Bu yıl, geçmiş çabalarınız işe yarayacak ve maddi yönden de zenginlik ve faydalar elde edeceksiniz. Finansal durumunuz iyileşir. İşinizden ve mesleğinden kar elde edeceksiniz. Para girişi tatmin edici olacaktır. Kendi refahınız için para harcayabilirsin. Aynı zamanda bu sene cömertçe para harcayacaksınız. Paraya ihtiyacı olan arkadaşlarına yardım edeceksin. Ayrıca babanızın refahı için de harcama yapabilirsiniz. Doğru başlangıç veya fiili bilgi olmadan yatırım fonlarına veya hisselere yatırım yapmaktan kaçının. Lüks ve borca girerek para harcamaları tavsiye edilmez. Geçmiş yatırımları gözden geçirin ve finansal kazançlar için yeniden yatırım yapın.

Bu sene eğitim hayatı devam edenler için eğitim hayatında mükemmel olacaksın. Dikkat dağıtıcı ve gecikmeler olsa da, çalışmalarda parlak bir şekilde parlarsınız. Motivasyon ve teşvik, iyi notlar almak ve çalışmalarınızda iyi performans göstermeniz için size güven ve ilgi aşılar. Eğitimle birlikte spora dahil olabilirsin. Çok yetenekli yarışmalarda da parlayacaksınız. Hayattaki zorlu durumlarla yüzleşmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda geleceğiniz için dengeli bir insan olmak için kariyerinizi şekillendirebilir.

Koç Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Sağlık durumunuz bu yıl iyi durumda olacak. Jüpiter’in akrep burcunun 8.evinde yer alması nedeniyle ara sıra bazı rahatsızlıklar olabilir. Sağlık sorunlarını ertelemeden doğru zamanında müdahaleniz ile kısa sürede iyileşebilir, şifa bulabilirsiniz. Herhangi bir anormallikte hemen doktorunuza danışınız.

Koç Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bir ilişkide iseniz bu yıl hoş olacaktır. Eşiniz menfaatlerinize göre hareket edeceksiniz. Zaman zaman, stres, ego, yanlış yorumlama ve önemsiz konularla ilgili problemler olabilir. Geleceğinize odaklanmak ve sevgiliniz ile aynı şekilde iletişim kurmak için zihninizi hazırlayın. Sevgiliniz ya da ailesiyle konuşurken sabırlı ve mantıklı olmanız gerekir. Sizin aceleyle karar vermeniz, gelecekte tersine çevrilemeyecek büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu nedenle, çok acele ve baskıcı hareket etmeyin. Daha sonra pişman olabileceğin için eşine karşı sert olmamaya çalış. Anne ve eşinizi de mutlu tutmak için dengeli bir ilişki kurun, yoksa aralarında problem olabilir. Eşiniz ve aileniz arasında kalabilirsiniz.

Yılın başında kişisel kaygılar olabilir. Ancak Ağustos ayından itibaren aşk hayatında mutluluk sizlerle olacak. 4 Eylül‘ün son haftasında, bekar olanlar sürpriz bir ilişkiye başlayabilir. Bir eş arıyorsanız, seyahat edin ya da böyle bir kişiyi bulmak için normal konumunuzdan uzaklaşın. 14 Ekim’de Güneş Tutulması etrafındaki günlerin size özel bir anlamı vardır. Bu süreçte aşk yüzünüze gülebilir.

Genel olarak bakarsak, geçen yıl zor bir yıldı. Evinizi, ailenizi ve ev ortamınızı yeniden yapılandırmak ve duygusal yaşamınızı düzene sokmak, yükleri ve sorumlulukları üstlenmenin mecburi olduğu bir yıldı. Genel enerjiniz genel olarak yüksek standartlara uygun değildi ve fiziksel enerjinizle gerçekle yüzleşmek zorundaydınız. Bu yıl ise her şey çözüme erişebilir, yeniden hayatınız düzene girebilir.

Koç Burcu Ocak 2019 Yorumu

Muhtemelen bu ay kendinize iyi bakacaksınız. Kilo vermekten, sigarayı bırakmaktan ya da herkesin şu anda yaptığı gibi kötü alışkanlığından kurtulmak hakkında yüzeysel kararlar verebilirsiniz. Bazı meselelerle uğraşacak, sorunların özüne inecek ve bir an önce çözmek isteyeceksiniz. Ancak geçmişi çok fazla kurcalamanız sıkıntı çıkarabilir. Değişime ayak uydurduğunuz sürece şans sizden yana olacak. Mutlu Yıllar!

Koç Burcu Şubat 2019 Yorumu

Birçoğunuz, 14 Şubat 2019 tarihindeki bu Sevgililer gününde bekarsanız sizden yaşça daha büyük biri ile geçirebilirsiniz. Ya da çevrenizde bir otorite figürü ile aşk yaşamanız olasıdır. Her ne olursa olsun, karşı taraf bu ay sizi büyüleyici bulabilir ve hoşlandığınız kişi ile birlikte iyi bir zaman geçirirsiniz. Aileniz ve kariyer yükümlülükleriniz arasında, muhtemelen sosyal bir yaşam için fazla zamanınız olmayacak. Ancak, sıkı çalışmanız gerekecek ve zihinsel yorgunluk olabilir.

Koç Burcu Mart 2019 Yorumu

Bu ay sizin için pek de sürpriz olmayacak. Hayatın akışına kapılabilir, mevcut sorunları çözebilir, sorumluluklarınız yerine getirebilirsiniz. Evli olanlar ise çocuklarından yana problemler yaşayabilirler. Bu ay çevrenizdeki herkese büyüleyici görüneceksiniz. Eğer işin kötüye gidiyorsa, belki de işini kurtarabilirsin. İdealist bir zihniyet çerçevesinde olabilirsiniz, ancak birkaç hafta sabır etmeniz gerekecek. Girişim yapmadan önce bu ay beklemeli, her şeyi iyice araştırmalısınız.

Koç Burcu Nisan 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Bu ay sevdiklerinizden gelen sürprizler sizi şaşırtabilir, fazlasıyla değer gösterebilirler. Şansınız çok açık olacak. Ayrıca parlak fikirlerle dolu ve gerçekten ilerleyebilir ve hırslarınızla çok büyük atılımlar yapabilirsiniz. Bir erkekten beklenmedik yardım alabilirsiniz. Neptün sizi çok ruhani bir şekilde etkileyebilir veya çok fazla şey elde etmek isteyebilirsiniz. Hayalleriniz ve hayal gücünüz aktif olacak.

Koç Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay oldukça sessiz bir ay olabilir, sakin bir ay geçirebilirsiniz. Bu ay etrafınızdaki herkesi büyüleyebildiğiniz o rüya gibi olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle iddialı ve dinamik olacağınız ayın ortasından ayın sonuna kadar birkaç gün var. Bekar olanlar flört edebilirler. Yolunuza çıkan sorunlar için biraz tehlikeli olsa da hemen çözüme erişebilir.

Koç Burcu Haziran 2019 Yorumu

Bazılarınız muhtemelen, özellikle ayın son yarısında hayal gücünüzün çok aktif olduğunu fark edeceksiniz. Geri kalanınız için, ay kendi iniş çıkışlarına sahip olacak, ancak iniş ve çıkışlar, eğer doğru yaparsanız eğlenceli olabilir! Muhtemelen hoş ve kolay bir şekilde aya başlayacaksınız. Sosyalleşmekten keyif alacaksınız, o yüzden ailenizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bundan sonra hem zihinsel hem de fiziksel bir enerji patlaması olacak. Ayın ortasından sonra, romantik bir şey için ruh halinde olabilirsiniz.

Koç Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Bu ay iddialı olacak ve tüm fikirleri başkalarına daha kolay aktarabileceksiniz. Aşk hayatında da iddialı olabilirsin. Herhangi bir şeyi başarmak zor olabilir. Hayatın bataklığında batmış hissedebilirsiniz, ama aynı zamanda problemlerinizi çözmek için hayal gücünüzü de kullanabilirsiniz, ya da sadece kendinizi kandırıyor olabilirsiniz. Endişe etmeyin! Herkes ay sonuna kadar kendini iyi hissetmeli!

Koç Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Birçoğunuz için her şey yolunda olacak. Her şey yolunda gitmeli, insanlar sizinle konuşmayı kolay bulacaktır ve siz de rahatlayabilecek ve eğleneceksiniz. İletişim gücünüz bu ay çok işe yarayacak. Fakat ayın ortasına kadar, eski Koç burcu kontrolün dışına çıkabilir ve bazılarınız, özellikle de yükseleni boğa olanlar biraz gergin ve stresli olabilir. Kimse bunu görmek istemiyor. Bazı davranışlarınız başkaları tarafından mantıksız bulunabilir.

Koç Burcu Eylül 2019 Yorumu

Bu ay yanlış seçimler yüzünden canınız sıkılabilir. Duygularınızı ifade etmek iyi bir şeydir, ancak egonuz düşük olabilir. Bazı koç burçları hayatlarında ilerleme kaydetme konusunda sıkıntıları olabilir ve kendi imgeleriyle sorunları olabilir. Aşk hayatında ilişki sorunları çözülebilir. Özellikle iyi bir boşanma çözümü istiyorsanız, müzakere etmeniz gerekiyor! Boşanmak isteyenler ve ayrılma aşamasında olanlar için engeller ortadan kalkabilir.

Koç Burcu Ekim 2019 Yorumu

Bu ay aklınıza yatmayan bazı planlar olabilir ve ertelemek isteyebilirsiniz. Bazı hayalleriniz için de gelecekte pişman olmamak adına bazı büyük riskler almak zorunda kalabilirsiniz. Unutma, her zaman istediğini elde edemezsin, ama ihtiyacın olanı bulabilirsin. Ay içerisinde aile sorunları olabilir. Ancak bu sorunları bir an önce çözmeniz hayırlı olacaktır.

Koç Burcu Kasım 2019 Yorumu

Çoğunuz için bu ay işler daha iyi olacak. İnsanlarla ilgili problemleriniz olabilir ve çevrenizdekiler sizin tavrınızı takdir etmeyebilir. Endişe etmeyin! Ay sonuna kadar daha iyi bir ruh halinde olmalısınız. Yükseleni balık olanlar, rahat ve sevimli olursunuz. Birçoğunuz konuşkan olacaksınız, bu yüzden tüm aileniz ile iyi geçinebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla geleceğe dair konuşmaları sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2019 Yorumu

Bazılarınız bu ay, belki de iyi bir nedenden dolayı sakin bir tavır sergileyebilir, ama çoğunuz tatile çıkmak ve seyahat etmek isteyebilirsiniz. Bu ay koç burçları aya çok iyi bir ruh halinde başlayacaklar. Şirin ve sevimli, oldukça enerjik olacaksınız, yani bir iş arıyorsanız başarı şansı çok yüksektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status