Koç Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de koç burcunu neler bekliyor? Koç burcunda bu yıl geçen yılın zorlu ve olumsuz zamanlarından sonra rahatlama ve umut ışığı görünüyor. Koç burcu son iki yıldır mücadele ettiği konularda zafer kazanacak. Artık zorlukları aşarak emeklerinizin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız. Yeni yılda yurtdışından gelen fırsatlar iyi değerlendirin. Bu yıl gelecekteki kariyerinizde nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda net düşünceleriniz olacak. Hedefleriniz artık netlik kazanacak. Hayatınızda planlarınızın yolunda gitmeye başlaması size umut verecek.

2018 yılında yaşamınızda sizi mutlu eden şeylere yönelebilirsiniz. İlişkilerde ise bazı belirsiz şeylerde ciddi kararlar alınacak. Örneğin sevdiğiniz insan ile evlilik kararı alabilirsiniz. Bu yıl artık harekete geçme vakti geldiğini biliyorsunuz. Ertelenen şeyler yeniden gündeme gelecek.

Koç Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

İş hayatında temkinli olduğunuzda fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirme şansınız yüksek olacak. Denizaşırı ülkelerden gelen fırsatları iyi değerlendirin. Bunlar büyük kazanç sağlayabilir. Bu yıl yurt dışına yolculuk ederseniz, dünyanın diğer bölgelerindeki yeni müşterilerden bazı iyi sonuçlar alabilirsiniz. Zorluklar, 18 Nisan ile Eylül başına kadar devam edecek. Gerilimler yaşayabileceği için bu süre zarfında risk almak veya yeni projelere başlamaktan kaçının.

İşyerinde çok dinamik olarak başarınızı artırabilir ve ön plana çıkabilirsiniz. 27 Haziran’dan 28 Ağustos’a kadar kariyerde ilerleme devam edecek. Bu son birkaç yıldır yaşamadığınız bir şey. İş yerindeki enerji dalgalanmaları bazen motivasyonu düşürebilir. İş yerindeki problemlerle iyi bir şekilde baş edebiliyorsanız, Temmuz ve Eylül ayları arasında 3 aylık bir süre içerisinde henüz görmediğiniz ilerleme kaydedebilirsiniz. Ekim ve Kasım aylarında, büyük oranda fırsatları geri tepebilir veya yanlış bir karar alabilirsiniz. Ortaklık konularında dikkatli olun.

2018 yılında geliriniz ve yatırımlarınız çok daha iyi olacak. Bu yıl tasarruflarınız artacak ve bazı harcamalar azalacak. Kazancınızın artması aile ya da eş desteği ile de olabilir. Ekim 2018‘den sonra şansınız çok iyi, sevgili Koçlar.

Koç Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl koç burcu evlilik konusunda şanslı olacak, özel hayatınızda mutluluğu yakalayacaksınız. Evli değilseniz, bu yıl Mart ve Temmuz 2018 yılları arasında çok iyi aşk olasılıkları görülüyor. İlişkileriniz yolunda ilerleyecek. Son 2 yılın kötü olayları geride kalacak. 14 Şubat tarihinden yaz sonuna kadar yeni bir aşk olasılığı var. Birçok fırsata rağmen, 6 Ekim ve 17 Kasım 2018 tarihleri ​​arasında bir evlilik ihtimali olabilir. Ani bir ilişki başlangıcı hızlı bir evlilik kararıyla sonuçlanabilir. Ancak bu gibi ani kararlardan kaçınmanız daha iyidir.

2018 yılında romantizm veya evlilik imkanı ortaya çıksa da, aceleci olmayın. Kasım ayının sonuna kadar bekleyin. Nihai bir karar almadan önce iyi düşünmeniz faydalı olacak. Koç burcu bu yıl aile hayatında mutlu ve huzurlu olacak. Ekim ayından sonra 2018 yılının sonuna kadar bazı küçük sorunlar ve sağlık problemleri gelişecektir. Genel olarak evlilik konuları bu yıl koç burcu için yolunda olacak.

Genel olarak 2018 yılında para kazanmak ve birikimlerde yükseliş görünüyor. Ocak ayından Nisan ortasına kadar, büyüme için en iyi dönem olacak. Özellikle Eylül ayı sonrası daha şanslı olabilirsiniz. Zorluklar bu süre zarfında azalacak. Nisan ayının ortalarında Haziran ve Ekim ayı sonlarında temkinli olmalısınız.

Koç Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu ay dine, maneviyata ve hac yolculuğuna yönelik bir eğilim olacak. Bu ay genel birikimleriniz artabilir. Enerji seviyeniz yüksek olacak ve yeni fırsatları değerlendirmekte şanslısınız.  Devlet işlerinde veya aile şirketlerinde istihdam edenler, çabalarının karşılığını alacaklar. İş hayatında insanlar isminizi duymaya başlayacak. Toplumdaki saygınlığınız artacak, ancak evde bazı uyumsuzluklar da öngörülüyor. Geçici iş bulanlar için, bu iş kalıcı olabilir. Eğitim ve miras konularında aile içi anlaşmazlıklar görülüyor.

Koç Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bu, yılın başında mali kazanç vaat eden bir ay olacak. Devlet işleri ve aile şirketi sizi tatmin edici sonuçlar veriyor olacak. Profesyonel öncülük, işiniz için birçok övgü ve takdir almanızı sağlayacak. Hükümet yetkilileri size destek olabilirler. Zenginlik, nakit akışı ve yüksek gelir olmasına rağmen bazı endişelerden bu ay da kurtulamıyorsunuz.

Koç Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayında biraz dikkatli olmalı ve doğru kararlar almalısınız. Mali kazanımlar iyi değil, orta derecede olacak. Bununla birlikte, hükümet işlerini içeren yurt dışı seyahatleri olabilir. Refah hakim olsa da küçük maddi kayıplar canınızı sıkabilir. Yardım yapabilirsiniz. Bazen yalnız hissedeceğiniz için bu ay sosyalleşmeye çalışın. Skandalla sonuçlanabilecek şeylere fazla karışmayın.

Koç Burcu Nisan 2018 Yorumu

Bu ay sonuna kadar biraz fazla çaba harcamanız gerekiyor. Mali kayıplardan kaçınmak için en iyi adımınızı atın. Yüksek sağlık faturalarından kaçınmak için sağlığınıza dikkat edin. Baş ağrısı, ateş, deri ve mide rahatsızlıkları şikayetleri olabilir. Zenginlik ve varlıklarınızı son derece dikkatle yönetmenin zamanı geldi. Çekiciliğiniz ve kişiliğiniz, orta derece şöhretle sonuçlanabilir.

Koç Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Koç burcunun sağlık durumuna özen göstermesi gereken bir ay olacak. Ancak endişelenmeyin. Tıbbi faturaları ödemek için harcanan para, şanslı bir ay olduğu için tekrar kazanılacak. Maddi yönden kafanız rahat olacak. Nakit, pahalı şeyleri satın alma gücünüz artıyor. Kazanç kapasiteniz arttıkça, birikimleriniz de çoğalabilir.

Koç Burcu Haziran 2018 Yorumu

Bu ay cesaret ve korkusuzluk nitelikleri sergiliyor olacaksınız. Zenginlik bu ay refah seviyesini artırıyor. Alım gücünüz artacak. Kısa hac yolculuğu olabilir. Kısa seyahatlere de hazırlıklı olun. Maddi yönden kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Akıllıca kararlar alarak evde ve işte takdir edilebilirsiniz. Maddi başarılarınız dikkat çekiyor olacak ve geçim kaynaklarınız çoğalıyor.

Koç Burcu Haziran 2018 Yorumu

Bu ay cesaret ve korkusuzluk nitelikleri sergiliyor olacaksınız. Zenginlik bu ay refah seviyesini artırıyor. Alım gücünüz artacak. Kısa hac yolculuğu olabilir. Kısa seyahatlere de hazırlıklı olun. Maddi yönden kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Akıllıca kararlar alarak evde ve işte takdir edilebilirsiniz. Maddi başarılarınız dikkat çekiyor olacak ve geçim kaynaklarınız çoğalıyor.

Koç Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz ayında kararlar alınması söz konusu olduğunda hiçbir şey sizi tutmuyor gibi görünüyor. Maneviyata yöneldiğiniz gibi sosyal çevrenizle de bu ay ilgileneceksiniz. Akıllıca kararlar almanız sayesinde bu dönemde saygı ve takdir kazanıyorsunuz. Sosyal alanda onur ve haysiyet kanaıyorsunuz. Meslektaşınız liderlik niteliklerinizle ilgili bazı sorunlarla karşı karşıya olabilir, ancak herhangi biri ile bir ego çatışmasından kaçınmalısınız. Bu ayın sahip olduğu güç ve prestij sayesinde iş başında dev bir adım atabilirsiniz.

Koç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos ayı sizin için enerjinin ve canlılığın dolu olduğunu vaat ediyor. İşyerinizdeki yetki ve konumunuzda rahatsız edici durumlar olabilir. Huzur sağlamak için her ne pahasına olursa olsun çatışmalardan kaçınılmalıdır. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler için devlet kurumları fırsatlar dünyasını açar. İş bulabilir, finansal kazançlar artabilir ve yeni şeyler elde etme başarısı elde edebilirsiniz. Sosyal alanınız genişleyecek. Eşinizle sorunlardan kaçının.

Koç Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eğer kariyer için bir başlangıç bekliyorsanız, Eylül 2018 sizin ayınız olacak. Çalışan insanlar için bu ay, daha iyi parasal kazançlar ve büyüme demektir. Çok hızlı ilerleme olacak. Yeni projeler ve girişimler istenilen sonuçları verecek. Kısacası, iş arkadaşlarınızla birlikte yolunuza engeller yaratan şeyler ortadan kalkacak. Davalardan kaçınmanız fayda var, yoksa maddi kayıplar olabilir. Sağlığınıza daha fazla odaklanmaya ve gereksiz tartışmalardan kaçınmaya çalışın.

Koç Burcu Ekim 2018 Yorumu

Meslektaşlarınız bu ay size yetişiyor gibi görünüyor. Bu sizin için çok rekabetçi ay olacak. Çabalarınızı biraz daha geliştirirseniz rakipleri geçebilirsiniz. Daha büyük sorumluluklar alınabilir. Sakin ve rahat kalmalı, endişe etmemeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Evinizdeki konularda dikkatli davranın; eşinizin ruhsal değişimleri tartışma yaratabilir. Dış seyahatler size yararlı olacak.

Koç Burcu Kasım 2018 Yorumu

Eşiniz ile birlikte bu ay ortak kazançlarınız artış gösterecek. Ancak ikiniz de ego yapmamalı ve tartışmadan uzak durmalısınız. Mali kazançların önemli kaynakları iş vasıtasıyla olsa da, seyahat de bir miktar avantaj getiriyor. Çalışma alanınızda büyüyeceksiniz. Finansal potansiyeller ılımlıdır. Birikimlerinizi ve harcamalarınızı iyi şekilde yönetin. Doğru planlama ile birlikte mali sorunlar önlenebilir.

Koç Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık ayında bir hayli moraliniz düzeliyor. Şansınız açılıyor, cesaret, bilgi ve büyüme, başarılar sizden yana olacak. Birkaç tıkanıklığı göz ardı edersek, nakit akışı bu süre zarfında düzenli ve tatmin edici olmaya devam etmelidir. Dine karşı eğilimli görünüyorsunuz ve hatta hac yolculuğu yapabilme şansınız var. Umutsuzluk zamanlarında maneviyat size iyi gelecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status