Kahve Falında Kirpi Görmek

Falda kirpi görmek, aynı anda birkaç zorluk ile birden uğraşmak ve her şeyin bir anda üst üste gelmesi olarak yorumlanır. Tam bir sorunu atlattım derken bir diğeri ile uğraşmanız gerekebilir. Sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışan kişiler yüzünden de bazı sıkıntılarınız olabilir. Çalışan kişiler iş hayatlarında sakin kalmaya gayret etmeliler. Patronlar ve çalışma arkadaşları sizin fazla üstünüze gelebilir ve yaşanacak fikir ayrılıkları yüzünden de iş hayatında zor günler atlatabilirsiniz. Belki haddinden fazla sorumluluk verilebilir ve hangi işe yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Her şeye evet demeniz ve insanları kırmaktan korkmanız sebebi ile de sonradan pişmanlık yaşamanız olasıdır.

Kahve falında kirpi görmek, aynı zamanda yeni tanışacağınız insanlarla bazı sorunlarınızın olması ve sosyal hayatınızdaki değişime yorumlanır. Belki yeni bir arkadaş ortamına girebilirsiniz. Ancak bu yeni tanıdığınız kişilerin size tepeden bakmaları, laf sokmaları ya da bazı sözleri sizi üzebilir. Size karşı ön yargılı davranan kişiler tarafından da haksızlığa uğrayabilirsiniz. Hatta bir kişi ile tanıştığınıza pişman olabilirsiniz. Çünkü sonrasında size musallat olabilir ve sizi kandırmaya çalışabilir. Bu sebeple yeni dostluklar edinirken, gerçekten size güven verip vermediklerini düşünün.

Kahve Falında Beyaz Kirpi Görmek

Çok ön yargılı olduğunuz birinin aslında tam tersi oldukça iyi niyetli olduğunu anlayabilirsiniz. Hatta sürekli tartıştığınız ya da hoşlanmadığınız biri ile sürpriz bir şekilde samimi bir dostluk kurmanız da olasıdır. Fakat birine karşı ön yargılarınız yıkılacak.

Kahve tabağında kirpinin anlamı, hane içerisinde paranıza göz koyan ve kazancınızdan faydalanmak isteyen birine yorumlanır. Belki sizden aldığı borcu ödemeyen bir akrabanız da olabilir. Başkalarının maddi yönden sizi kullanmaya çalışmasına karşın bazı dersler çıkarabilirsiniz. Bu sebeple borç verirken çok dikkatli olun ve gerçekten borcuna sadık olan kişilere bu yardımı yapın. Yoksa verdiğiniz parayı geri almanız zor olabilir ve bu durum sizin bütçenizi sarsabilir.

Kahve falında kirpi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status