Kahve Falında Kırkayak Görmek

Falda kırkayak görmek, sizi üzmek isteyen ve hep bir sıkıntı çekin isteyen birine yorumlanır. Yakın çevrenizde hainlik yapan ve sırf siz mutsuz olun diye çaba harcayan, sizin bir şeylere sahip olmanızı istemeyen birilerine işaret eder. Bu kişi sizi tedirgin ediyor olabilir. Sizi korkutan ya da çekindiğiniz biri de olabilir. Ancak bu üzerinizdeki olumsuz etkisi devam ettiği sürece mutlu olmanız çok zor. Hayatınızı olumsuz etkileyen, size düşmanlık yapan ya da hep mutsuz eden insanları elemeniz gerekebilir. Yoksa hayatı adeta size zindan edebilirler. Belki yakın çevrenizden size hainlik yaparak arkanızdan kötü işler de çeviriyor olabilir. Sizi inciten ve yeniden şans verdiğiniz birinden de yine benzer davranışları görerek daha büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Kahve falında kırkayak görmek, arkadaş çevresinden birinin sizi başkalarına kötülemesi ve her türlü fırsatı engellemesi, size karşı komplo kırması olarak da yorumlanır. Özellikle çalışma hayatında sizinle kendini rakip gören birileri varsa, zor günler atlatmanıza yol açabilirler. Sizin başarılarınızın fark edilmesini engelleyebilirler. Ya da dedikodu yaparak çevrenizdeki insanları da sizden uzaklaştırmaya çalışarak yalnız kalmanıza çaba harcayabilirler. Dost ve düşmanı ayırmanızda fayda var. Yoksa dost sandığınız kişiler sizi pek çok konuda engelleyerek zarara uğratabilirler.

Falda kırkayak sembolünün çıkmasının bir diğer anlamı da iftiraya uğramaktır. Biri size büyük bir iftira atmaya kalkabilir. Eğer kahve falında beyaz kırkayak görülürse, bunun anlamı ön yargılı olduğunuz birinin aslında iyi niyetli olması, birinin günahını almak demektir. Kimin dost ya da düşman olduğunu ayırt etmek ve arkanızdan dedikodu yapan kişileri bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu sebeple de aslında hiç suçu olmayan birini suçlamamaya gayret edin.

Kahve tabağında kırkayağın anlamı, hanede sizi ve aile saadetinizi kıskanarak sizi küçük görmek isteyen ve sizi insanlardan uzaklaştırmaya çalıştıran birileri olabilir. Başkalarını dolduruşa getirerek de sizi soyutlama derdinde olabilir. Özellikle geçmişte aranızda sorunlar olan bir akrabanız ile yeniden bu sorunlar tekrarlanabilir.

Kahve falında kırkayak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status