Kahve Falında Kırık Kalp Görmek

Falda kırık kalp görmek, duyacağınız sözler ya da bazı hareketleri ile birine çok darılacağınıza yorumlanır. Hiç ummadığınız biri sizin kalbinizi kırabilir ve hak etmediğiniz davranışlarda bulunabilir. Özellikle değer verdiğiniz birinin sizi üzmesine şaşırabilirsiniz. İlişkisi olan kişiler ile sevdikleri ile tartışabilirler ve bir süre ayrı kalabilirler. Yanlış anlaşılmalar ya da başka sebepler ile birbirinizi üzebilirsiniz. Gönlünüzü almasını bekleseniz de karşı taraftan bu hamle gelmeyebilir. Eğer küstüğünüz ve sizden af dilemesini beklediğiniz biri varsa, sizi hayal kırıklığına uğratacak.

Kahve falında kırık kalp görmek, aynı zamanda unutamadığınız ve barışmak istediğiniz birine yorumlanır. Eski sevgiliniz ya da eski bir dostunuz ile yeniden görüşmek isteseniz de onu affetmek zor olacak. Kalbinizi kıran kişiyle yeniden eskisi gibi olmanız çok zor olabilir. Özellikle karşı taraf hatalıysa bu hatalarını tekrar etmesinden endişe edeceksiniz. Güven sorunları da aranızda kırgınlıklara yol açabilir.

Kahve falında kırık yarım kalp görmek, hala aklınızda olan ve unutamadığınız birine yorumlanır. Bu kişi rüyalarınıza girebilir ya da hala onu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bir araya gelmeniz de imkansız olabilir. Her ne kadar yeniden eskisi gibi olmanız zor olsa da, onu özleyebilirsiniz.

Kahve tabağında kırık kalbin anlamı, ailede birinden duyacağınız sözler ile ona kırılacağınıza ve aranıza mesafe koyacağınıza yorumlanır. Bazı işiteceğiniz sözleri hak etmediğinizi düşünebilirsiniz. Size karşı yapılan bu davranışı affetmeniz zor olabilir. Özellikle aile fertleri ile aranızdaki dargınlıkların bir süre daha devam etmesi olasıdır. Dile getiremediğiniz bazı şeyler içinizi daha da bir kemirebilir. Ancak duygularınızı dile getirmek zor olacak.

Kahve falında kırık kalp ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status