Kahve Falında Kiraz Görmek

Falda kiraz görmek, pek de samimi olmadığınız bir insandan iyilik göreceğinize yorumlanır. Bu kişiyi tanımıyor da olabilirsiniz. Belki bir yakınızın arkadaşı olabilir ve bir işiniz için o kişinin yardımı gerekebilir. Ancak bu tanımadığınız insan sayesinde işiniz çözülecek. Özellikle iş ya da eğitim hayatında aklınızı kurcalayan bir konuda yardım alabilirsiniz. Bilir bir kişinin size fikir vermesi ve yol göstermesi ile daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Kahve falında kiraz çıkması, aynı zamanda geçmişte size ders olan olaylar yüzünden hata yapmaktan kaçınmak demektir. Sizi kıskanan kişiler de artık bundan vazgeçebilirler ve sizin iyi yanınızı görerek size karşı duyguları değişebilir. Belki bir zamanlar bir türlü yıldızınızın uyuşamadığı biri ile de bir vesile ile arkadaş olabilirsiniz.

Kahve falında kiraz görmek, bekar olanlar için aşk hayatlarında hayallerini kurdukları kişi ile bir ilişkiye başlamak ve mutluluktan adeta havalara uçmak demektir. Sizi çok sevecek ve değer gösterecek biri ile gelecek günlerde tanışabilirsiniz. Aşk hayatında artık şans sizden yana olacak. Evli olanlar ise eşlerinden hiç beklemedikleri anda sürpriz alabilirler. Belki eşiniz sizden gizli bir romantik sürpriz planlıyor olabilir. Ya da sizi mutlu etmek için hediye alabilir.

Kahve Falında Kiraz Ağacı Görmek

Hoş sohbet ve muhabbetin artması, aile içi sorunların çözüme kavuşması olarak yorumlanır. Bir süredir aile bireylerinin canının sıkıldığı ne varsa, artık yüzleri gülecek. Belki ailenizle anlaşamadığınız bir konuda da uzlaşabilir ve eskisi gibi neşeli günlere erişebilirsiniz. Belki geçim sıkıntısı yüzünden aileniz zor günler atlatıyor olabilir. Ancak bolluk ve bereketin, sofranızın rızkının artmasıyla aileniz de rahat bir nefes alacak.

Kahve tabağında kirazın anlamı, hane içerisinde maddi zorluk çeken kişilerin bu zor günleri atlatması demektir. Eğer siz ve aileniz de zor günler yaşıyorsa, akrabalarınızın da desteği ile bu zor zamanları daha kısa sürede atlatabilirsiniz. Haneden biri iş bulmanız ya da başka bir konuda da aracı olabilir.

Kahve falında kiraz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status