Kahve Falında Kılıç Görmek

Falda kılıç görmek, arkadaş çevrenizde sizi üzecek haberler alabilir ya da olaylar yaşayabilirsiniz. Dostlarınız sizi üzecek bir davranışta bulunabilir. Belki dostlarınız sizi soyutlayabilirler ve yalnız kaldığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle size sırt çevirerek size karşı kin besleyen kişilerin olması ve laf söylemeleri olasıdır. Belki yanlış anlaşılmalardan dolayı çevreniz sizi suçlayabilir. Ya da bir hatanız yüzünden sevdikleriniz ile aranız bozulabilir ve işiteceğiniz sözlere çok üzülebilirsiniz. Bu sebeple sevdiklerinize karşı haksızlık yapmamaya ve onların gönlünü almaya gayret edin. Daha da inatlaşırsanız, sonucunda tek başınıza kalabilirsiniz.

Kahve falında kılıç görmek, aynı zamanda üçüncü şahıslar yüzünden evlilik ve ilişkilerin bozulması, araya kara kedi girmesi olarak yorumlanır. İlişkinizi çekemeyen kişiler tarafından bazı hain planlar yapılabilir. Sizi ya da sevdiğinizi dolduruşa getirerek aranızı açmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun ve mutluluğunuzu kimsenin bozmasına izin vermeyin.

Kahve Falında Elinde Kılıç Görmek

Geçmişte yarım kalan plan ve projeleriniz yeniden gündeme gelebilir ve yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda yarım kalan hayallerinizi de gerçekleştirme şansınız olabilir. Özellikle çok isteyip de maddi olanak olmadığı için fırsat bulamadığınız bir hayaliniz için artık ihtiyacınız olan parayı sağlamanız mümkündür.

Kahve Falında Kılıç Tutan Adam Görmek

Bir süredir küs olduğunuz bir erkek ile yeniden barışabilir ve tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Hatta uzun süredir görüşmediğiniz ve çok kırgın olduğunuz bir erkek de gönlünüzü almayı başarabilir. Ona yeniden bir şans vermeyi düşünebilirsiniz.

Kahve Falında Kılıç Tutan Kadın Görmek

Zorlukların üstesinden kolaylıkla gelmek ve bir kadının da desteği ile bir şeyler başarmak demektir. Bir kadından alacağınız maddi destek de sizi sıkıntılardan kurtarabilir. Belki ortak bir iş yapabilirsiniz ve güçlerinizi birleştirerek ortak başarılar elde edebilirsiniz.

Kahve Falında Zülfikar Kılıcı Görmek

Adaletin yerini bulması ve bir zamanlar hakkınızın yenildiği ne varsa buna pişman olacak birilerine yorumlanır. Yakında hakkınız olanı alabilirsiniz ve size karşı yaptığı haksızlıklar yüzünden biri af dileyebilir. Pişman biri de olabilir ve size kendini af ettirmek isteyebilir.

Kahve Falında Kılıç Kalkan Görmek

Kötülüklerden hem kendinizi hem de sevdiklerinizi başarı ile koruyacağınıza yorumlanır. Ailenizin zor zamanlarında onlara kol kanat gererek kimseye muhtaç kalmamalarını sağlayabilir ve hayır duası alabilirsiniz. Sizin bu koruyucu yanınız sayesinde kimse ne size ne de sevdiklerinize zarar verecek cesareti elde edemeyecek.

Kahve tabağında kılıcın anlamı, ailenizle birlik ve beraberlik içerisinde tüm zorlukları aşmak ve bazı sıkıntıları geride bırakmak demektir. Ancak haneden biri ile tartışma ortamı söz konusu olabilir. Her türlü tartışma ortamında uzak durmanızda fayda var. Yoksa herkesin huzuru kaçabilir.

Kahve falında kılıç ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status