Kahve Falında Kılıç Balığı Görmek

Falda kılıç balığı görmek, dedikodu yapmayı seven ve sözleri ile sizi incitecek dengesiz birine yorumlanır. Bu kişi hakkınızda olur olmaz sözler söyleyerek sizi başkalarına karşı mahcup edebilir. Ya da sizin yüzünüze karşı söyleyeceği şeyler karşısında bir hayli şaşırabilirsiniz. Sivri dili ile sizi çileden çıkarabilir. Eğer çevrenizde böyle biri varsa, ondan uzak durmanızda fayda var. Eğer diline düşerseniz, sizi pek çok ortamda zor durumda bırakabilir ya da arkanızdan söyledikleri kulağınıza gelebilir.

Kahve falında kılıç balığı görmek, bir insanın size faydadan çok zararının dokunduğuna yorumlanır. Bu insan hem maddi hem de manevi anlamda size çok fazla yük oluyor olabilir. Bu gibi kişiler ile aranızdaki ilişkiyi sorgulamanızda fayda var. Yoksa kendinizi kullandırarak ileride buna pişman olabilirsiniz. Yine, birilerine hayır diyememek de sonrasında sizi pişman edebilir. Sonrasında hayır diyemediğiniz için kendinizi durduk yere zor durumda bırakabilirsiniz.

Kahve Falında Beyaz Kılıç Balığı Görmek

Ön yargılı olduğunuz biri ile dostluk kuracağınıza yorumlanır. Bu ön yargınız yüzünden de aslında iyi niyetli olan birine haksızlık yaptığınızı görebilirsiniz. Ya da hiç anlaşamadığınız biri ile sonrasında güzel bir dostluk başlayabilir. Uzun süredir tanıdığınız ve samimi olmadığınız biri ile kuracağınız dostluk size pek çok açıdan yarar sağlayabilir.

Ruya tabir

Kahve tabağında kılıç balığının anlamı, hane içerisinde sizi ailenize karşı mahcup etmek isteyen ve ailenizle aranızı bozmaya çalışan birilerine karşı temkinli olun. Kendi hayatında mutsuz olduğu için bu kişi sizin de mutsuz olmanızı istiyor olabilir ve sırf kıskançlık yüzünden size kötülüğü dokunabilir.

Kahve falında kılıç balığı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status