Kahve Falında Kertenkele Görmek

Falda kertenkele görmek, yaşayacağınız bazı olayları ile duygularınızın karışacağına yorumlanır. Biri de aklınızı karıştırabilir ve bu kararsızlık canınızı sıkabilir. Özellikle hayatınızda bir takım belirsizlikler varsa, bunlar yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Biri size verdiği sözleri tutmayabilir ya da hala ondan yanıt bekliyor olabilirsiniz. Ancak bu kişinin size verdiği sözleri tutmaması ve beklenti içerisinde bırakması sebebi ile gelecek günlerde üzüntü ve öfke duygularını bir arada yaşayabilirsiniz. Bazı zorlukları atlatmak için daha sakin olmanız gerekiyor. Size karşı haksızlık yapan kişilere karşı da sükunetinizi korumalısınız.

Kahve falında kertenkele görmek, aynı zamanda iş ya da eğitim hayatında üzerinizde çok fazla baskı olacağına yorumlanır. Bir süredir devam eden düzeniniz bozulabilir ve bir anda sorumluluklarınız artabilir. Aynı anda hem iş hayatı hem de özel hayatınızı dengelemek ve ilgilenmek sizin için zor olabilir. Bazı şeylere adapte olmakta zorlanacaksınız. Ancak yeni görevler verilmesi ya da yeni sorumlulukların olması sizi zorlayacak. Yanında iyi hissettiğiniz kişiler ve konforlu hissettiğiniz yerlerde stresiniz azalabilir. Çok fazla stres yapmamaya ve bu koşuşturmalı süreci bir şekilde atlatmaya gayret ederseniz, sonrasında fırsatlarınız artabilir.

Kahve Falında Ters Kertenkele Görmek

Gelecek hakkında bazı endişeleriniz olabilir. Özellikle emeklerinizin sonucunu henüz alamadıysanız, artık sabretmek daha zor bir hal alabilir. Ancak hayallerinize erişmek için daha fazla çaba harcamanız gerekebilir. Aslında şöyle bir büyük resme bakarak neyi yanlış yaptığınızı fark ederseniz, bir şeyleri düzene sokabilirsiniz. Belki yanlış yaptığınız bir şeyler olabilir. Ya da bazı fırsatların sonradan farkına varabilirsiniz.

Kahve tabağında kertenkelenin anlamı, vaktinizin çoğunu işiniz ve sorumluluklarınıza harcamanız yüzünden sevdiklerinizi bir süredir ekiyor olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insan bu durumdan yana size isyan edebilir ve daha fazla ilgi bekleyebilir. İş ve aşk hayatını dengelemek zor olacak. Aile hayatınıza da zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Çok yakında rahata erişeceğiniz için bir süre daha sevdiklerinizi idare etmeniz gerekebilir.

Kahve falında kertenkele ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status