Kahve Falında Kerpeten Görmek

Falda kerpeten görmek, maddi olanakların artacağına ve sevdiklerinizi de mutlu edecek harcamalar yapılacağına yorumlanır. Eviniz ve aileniz için hayırlı şeyler yapabilir, önemli gereksinimlerini giderebilirsiniz. Onların sizden beklentileri boşa çıkmaz. Ev içerisinde değişmesi gereken mobilya ve eşyası olanlar da gelecek günlerde yenileyebilir, harcama yapabilirler. Evinizi güzelleştirecek şeyler yapabilir, ev giderlerine bundan sonra daha rahat yetişebilirsiniz. Bekar olanlar ise evlilik için çeyiz hazırlığına başlayabilirler.

Kahve falında kerpeten görmek, bazı yorumcular tarafından da kaygı yaşamak olarak yorumlanır. Sizi kaygılandıran bir takım haberler alabilirsiniz, özellikle de maddi yönden endişelendiren durumlar ortaya çıkabilir. İşinize dair aksilikler yaşanabilir. İş ortamında huzurunuzu kaçıran kişiler varsa, durum daha da zor bir hal alabilir ve haksız rekabet içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Kahve tabağında kerpetenin anlamı, bir yerden beklenen para varsa yakında elinize geçer ve ailenize söz verdiğiniz harcamaları yapabilirsiniz. Borçları olanların borçları bitebilir, bu sayede maddi endişeler de biter. Ancak başka birinin yanında çalışan kişiler iş değişikliği yapmak isteyebilirler. İş hayatında verilen sorumluluklar ağır gelmeye başlayabilir.

Ruya tabir

Kahve falında kerpeten ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status