Kahve Falında Kemik Görmek

Falda kemik görmek, maddi yönden bir süredir çıkmazda olan kişiler için artık çıkış yolu bulacaklarına yorumlanır. Birinden maddi yardım alarak borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aileniz de size destek verebilir. Ya da kazancınızda yaşanacak artış ile birlikte geçim sıkıntısı sona erebilir. Bir süredir devam eden maddi problemler artık son bulacak. Yaptığınız yatırımlar da yüzünüzü güldürebilir ve elinize toplu para geçebilir. Aile bütçesinde yaşanacak artış ile birlikte sofranızın da bereketi artacak. Birlikte bolluk ve berekete erişebilir, daha rahat geçinmenin verdiği konfor ile birlikte artık daha mutlu olabilirsiniz.

Kahve falında kemik görmek, aynı zamanda bir zamanlar hevesinizin kaçtığı bir konuda sizi mutlu edecek gelişmelerin yaşanmasıdır. Yakında ümitleriniz yeniden yeşerecek ve yüzünüz gülecek. Kendinizi daha güçlü ve maddi yönden de daha azimli görebilirsiniz. Özellikle sürpriz bir yerden gelen para ile yarım kalan bir işinizi de tamamlayabilirsiniz. Eğer sermaye arayışındaysanız, yakında bu sermayeyi elde ederek planlarınızı hayata geçirmeniz olasıdır.

Kahve Falında Lades Kemiği Görmek

Şans ve kısmet olarak yorumlanır. Bekar olanlar için taliplerinin çıkması an meselesidir. Aşk hayatlarında aradıkları mutluluk çok yakındır. Evli olanlar ise eşlerinden bir sürpriz alabilirler. Sevdikleriniz sizlere verdikleri değeri gösterecek bazı davranışlarda bulunabilirler. Hatta hiç ummadığınız birinden hediye alabilirsiniz.

Kahve Falında Köpek Kemiği Görmek

Bazı insanların sizin hakkında neler düşündüklerine fazla takılıyor olabilirsiniz. Başkalarının size inanmaması yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Her ne kadar hakkınızda geçen konuşmalardan memnun kalmasanız da yakında herkese kendi kararlılığınızı göstereceksiniz. Boş laflara kulak asmayın ve emin olduğunuz işlerinize sımsıkı bağlı kalın.

Kahve Falında Kalça Kemiği Görmek

Dostlarınızdan yana bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bazı dostlarınız ile aranız açılabilir. Özellikle kendinize çok yakın hissettiğiniz biri sizi yarı yolda bırakabilir ya da hayal kırıklığı yaşatabilir. Dost sandığınız birinden gelecek bir davranış ya da sözle de kalbiniz kırılabilir.

Kahve tabağında kemiğin anlamı, aile içinde bazı sorunların çözülmesinde sizin daha fazla çaba göstermeniz yönünde yorumlanır. Anne, baba ve kardeşleriniz sizin maddi desteğinize ihtiyaç duyabilirler. Ailenizle birlik ve beraberlik içinde olmaya önem vermeniz şu günlerde gerekli olabilir.

Kahve falında kemik ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status