Kahve Falında Keman Görmek

Falda keman görmek, oldukça alıngan olduğunuza ve sevdiklerinizin sizi kırmamaya çalıştıklarına yorumlanır. Özellikle son zamanlarda çok alıngan bir tavır sergiliyor olabilirsiniz. Bu sebeple de insanlar sizden çekiniyor olabilirler. Her duyduğunuz şeyi yanlış anlamamalı ve daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Belki kırılgan bir yapıda da olabilirsiniz. Son zamanlarda yaşadığınız bazı sorunlar da sizi daha kırılgan ve naif biri haline getirebilir. Başkalarının sizin hakkınızda düşündüklerine de çok fazla önem vermeniz sizi üzebilir. Başkaları ne düşünür diye düşünmeniz yerine hayatınızı kendi içinizden geldiği gibi yaşamanız sizi mutlu edecektir. Yoksa pişmanlık duyabilirsiniz. Başkalarının isteğine göre hareket etmek gelecek günlerde sizi yıpratabilir.

Kahve falında keman görmek, aynı zamanda saf ve temiz kalpli insanların hayatınıza girmesi ve güzel dostluklar kurmak olarak da yorumlanır. Yalnız olan kişiler yeni bir arkadaş grubuna dahil olabilirler. Belki sosyal hayatınız bir anda renklenebilir ve monoton bir yaşamdan uzaklaşabilir, insanlarla daha fazla iletişim kurarak kendinizi sosyal hayatta da geliştirme imkanı elde edebilirsiniz.

Kahve Falında Keman Çalmak

Sizin sözlerinizi yanlış anlayarak ya da başka yönlere çekerek canınızı sıkan biri olabilir. Özellikle iş hayatında sizin sözlerinizi koz olarak kullanan ve sizi başkalarına karşı kötülemek isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Hakkınızda söylenen sözler de kulağınıza gelebilir ve insanların sizin hakkınızda düşündükleri şeyler karşısında hayrete düşebilirsiniz.

Kahve Falında Keman Çalan Adam Görmek

Bir erkek sizi yanlış anlayabilir ve tepki gösterebilir. Bu erkek ile aranızda ufak bir tartışma olabilir ya da size darılarak aranıza mesafe açabilir. Bir süredir destek veren bir erkek de ortada hiç sebep yokken bu desteğini çekebilir.

Kahve Falında Kemancı Görmek

Laf taşıyan kişiler yüzünden bir dostunuz ile aranız bozulabilir. Çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız ya da sevgiliniz ile aranızı açmaya çalışan, laf taşıyarak sizi kışkırtmak ve dolduruşa getirmek isteyen üçüncü şahıslara karşı dikkat etmeli ve her duyduğunuza hemen inanmamalısınız.

Kahve tabağında kemanın anlamı, haneden küs olduğunuz kişiler ile barışabilir ve yeniden ailece görüşmeye başlayabilirsiniz. Belki bir vesile ile size haber gönderebilirler ve aranızdaki buzlar eriyebilir. Dargınlıkların sona ermesi an meselesidir.

Kahve falında keman ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status