Kahve Falında Kelaynak Görmek

Falda kelaynak görmek, eşiniz ile aranızda bir husumet olması anlamına gelir. Evli olmayanlar sevdikleri insan ile bir takım güven sorunları yaşayabilirler. Aldatma konusu gündemde olabilir. Kulağınıza gelecek bir haber ya da başka bir sebep ile sevdiğiniz insana olan güveniniz sarsılabilir ve hatta bazı kuşkular oluşmaya başlayabilir. Bu gibi konular yüzünden tartışma yaşayabilirsiniz. Çünkü siz de bir şeyleri merak ediyor olacaksınız. Ve içinizde tutamayıp sorduğunuz takdirde ters tepki alabilirsiniz. Ona güvenmediğinizi düşünmesi sevdiğiniz insanın kalbini kırabilir veya tam tersi daha ciddi problemler de ortaya çıkabilir. Aldatma nedeni ile ayrılıklar olabilir. Şu günlerde ilişkinizde ortaya çıkması ihtimal problemlere karşı çok temkinli olmanızda fayda var.

Kahve falında kelaynak görmek, falına bakılan kişinin ikili ilişkilerde pek de şanslı günler görmeyeceği anlamına gelir. Bazı insanlar ile aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Kendinizi aptal yerine konulmuş ya da kandırılmış hissedebilirsiniz. Tepkiniz büyük olursa, ilişkiler de ciddi hasarlar alacak. Sinirlerinize hakim olmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak bazı endişeleriniz varsa, hemen karşınızdaki kişiyi suçlamak yerine daha sakin olmayı ve işin aslını öğrenmeyi deneyin. Karşılıklı konuşarak sakin bir şekilde bir şeyleri çözmeniz çok daha hayırlısı olacak. En azından büyük kavgaları ve ayrılıkları önleyebilirsiniz.

Kahve Falında Kelaynak Kuşu Görmek

Bu sembol, bazı yorumcular tarafından karşınıza çıkacak kısmetlerin aslında sizin için pek de hayırlı olmamasıdır. Hayatınıza girecek insan size sadık olmayabilir. Sizin kalbinizi kıracak bir takım davranışları olabilir ya da geçmiş hayatı önünüze engel olarak çıkabilir.

Kahve tabağında kelaynak kuşunun anlamı, hane içerisinde husumetlik çıkaracak kişileri işaret eder. Bazı insanlar ile aranız bozulabilir. Bunun nedeni ise hane içerisinde laf taşıyan kişiler olacak. Özellikle eşiniz ile ilişkinizi kıskanan kişiler olabilir.

Kahve falında kelaynak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status