Kahve Falında Keklik Görmek

Falda keklik görmek, çok garanti bildiğiniz bir işin gerçekleşmemesi ile birlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşamak olarak yorumlanır. Kesin olacak dediğiniz bir şey olmayabilir ve bu sebeple tüm planlarınız da suya düşebilir. Her ne kadar garanti gibi gelse de bazı riskleri de göz önünde bulundurmalısınız. Hiç hesaba katmadığınız bazı sebeplerden dolayı uğraş verdiğiniz veya çok istediğiniz bir şey gerçekleşmeyebilir. Ya da daha fazla çaba harcamanız gerekebilir. Kolay sanılan bir şeyin aslında hiç de kolay olmadığını er ya da geç anlayacaksınız. Ancak ümidinizi yitirmemeli, her türlü aksiliğe karşı çabayı elden bırakmamalısınız. Unutmayın, tüm bu tecrübeler ileride işinize yarayabilir ve ders çıkarmanızı sağlayabilir.

Kahve falında keklik görmek, aynı zamanda hakkınızda çok güzel şeyler düşünen ve sizi öven insanlara yorumlanır. Sizin hakkınızda övgü ile bahsedilmesi hoşunuza gidecek. İyi huylu ve hoşgörülü birinin hayatınıza girmesi de söz konusu olabilir. Hiçbir çıkar ilişkisi olmadan size yardım etmek isteyebilir. Belki yeni tanışacağınız biri sizinle daha fazla görüşmek için haber gönderebilir. Yeni tanıştığınız kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakacaksınız.

Kahve Falında Keklik Kuşu Görmek

Bu sembol bol sohbet ve muhabbetin olduğu ortamlarda bulunmak, dost davetleri almak anlamına da gelir. Arkadaş ortamınız renklenebilir ve sohbeti ile neşenizi yerine getiren dostlarınız sizin enerjinizi yükseltebilirler. Aile içerisinde de sohbet ve muhabbet artabilir.

Kahve tabağında kekliğin anlamı, ailenizle yapacağınız görüşmelerin olumlu sonuçlanacağına ve bir isteğinize olumlu yanıt vereceklerine yorumlanır. Kararlarınızın da arkasında durabilirler. İlerleyen günlerde görüşme ve toplantılarınız iyi geçebilir ve insanlar üzerinde güzel bir etki bırakabilir, fikirlerinizle rahatça ikna edebilirsiniz.

Kahve falında keklik ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status